بازی The Evil Within 2 در کمپین صلیب سرخ جهانی

بازی The Evil Within 2 در کمپین صلیب سرخ جهانی

احمد هاتفی ۲۰ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

کمپانی بتسدا کمپینی را برای جمع‌ آوری کمک‌ های مالی با هدف حمایت از سازمان صلیب سرخ جهانی راه‌ اندازی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی کمپانی بتسدا برای انجام کارهای خیرخواهانه اقدام به تشکیل کمپینی کرده است تا از سازمان سلیب سرخ جهانی حمایت کند و به همین دلیل امروز اعلام شد که بازی مورد انتظار The Evil Within 2 به این کمپین پیوسته است.

این کمپین «The Good Within» نامگذاری شده است و  در وب‌سایت Crowdrise و با هدف جمع‌ آوری پول برای کمک به صلیب سرخ جهانی و حمایت از تلاش‌ های بشر دوستانه در سراسر دنیا راه‌ اندازی شده است.

مبلغ مورد نظر این کمپین ۱۵ هزار دلار می باشد و کمپانی بتسدا قول داده است که خود کمک هایی را برای جمع آوری این مبلغ خواهد کرد. هرکسی که مایل به شرکت در این کمپین هستند، می‌ توانند با مراجعه به وب‌ سایت Crowdrise، مبلغ مورد نظر خود را به حساب سازمان صلیب سرخ امریکا واریز کرده یا مشخصاً یکی از شاخه‌ های مربوط به هر یک از بلایای طبیعی را انتخاب کنند.

در این کمپین بتسدا از استریمرها نیز کمک خواهد گرفت. استریمرهایی که قرار است برای اولین بار بازی The Evil Within 2 را تجربه کنند، حین معرفی بازی، به تشویق افراد در حمایت از این کمپین نیز می‌ پردازند.

بازی ترسناک The Evil Within 2 درتاریخ ۲۱ مهرماه برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها