ویدیو: تبلیغ تلویزیونی بازی Gran Turismo Sport

ویدیو: تبلیغ تلویزیونی بازی Gran Turismo Sport

احمد هاتفی ۲۰ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تبلیغ تلویزیونی بازی Gran Turismo SportReviewed by احمد هاتفی on Oct 12Rating:

سونی با انتشار تبلیغ تلویزیونی جدیدی این امید را به هواداران داده است که این سری وارد نسل جدیدی از ریسینگ شده است. با گیمر همراه باشید.

 

چیزی تا انتشار بازی ریسینگ و مورد انتظار Gran Turismo Sport باقی نمانده است و در راستای نزدیک شدن زمان انتشار این بازی، کمپانی سونی تبلیغ تلویزیونی جدیدی را پخش کرده است که عنوان شده است سری Gran Turismo با این بازی به نسل جدیدی از بازی های ریسینگ وارد خواهد شد.

در این تبلیغ تلویزیونی علاوه بر نمایش خیره کننده آخرین نسخه این سری (Gran Turismo Sport) صحنه هایی هم نیز از عناوین قبلی و کلاسیک آن به چشم می خورد.

Turismo Sport,Gran Turismo,Sony,Polyphony Digital,Raicing,تریلر,تریلر جدید,تریلر بازی,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Gran Turismo Sport,تبلیغ تلویزیونی بازی Gran Turismo Sport,سونی,PS4,بازی های انحصاری پلی استیشن 4,بازی های انحصاری PS4

نکته جالب در خصوص این تبلیغ تلویزیونی این است که همه چیز در حال بازگو کردن پایان نسلی از گرن توریسمو و ورود این مجموعه به نسلی جدید است و در گوشه‌ ای از آن نیز جمله‌ ی «ما به بازی دیگری نیاز نداریم» و «ما به اسپورت نیاز داریم» شنیده می‌ شود.

جمله  اول شاید طعنه ای باشد به عناوین دیگر این سبک باشد که با گفتن آن بازی باز را از انجام سایر بازی های ریسینگ بی نیاز می کند و همچنین جمله دوم را می‌ توان به خروج مجموعه گرن توریسمو از ساختار کلاسیک و ورود آن به مسیری جدید مربوط دانست که این موضوع را می‌ توان از انتشار بازی جدید این مجموعه با پسوند اسپورت استنباط کرد.

بازی ریسینگ Gran Turismo Sport در تاریخ ۲۵ مهرماه بطور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

در ادامه میتوانید تبلیغ تلویزیونی جدید بازی Gran Turismo Sport را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها