ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Middle-Earth: Shadow of War

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Middle-Earth: Shadow of War

احمد هاتفی ۱۹ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Middle-Earth: Shadow of WarReviewed by احمد هاتفی on Oct 11Rating:

استودیو مونولیث، همزمان با انتشار بازی Middle-earth: Shadow of War، امروز تریلر زمان عرضه این عنوان را نیز پخش کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بالاخره پس از چندین ماه صبر و انتظار برای عنوانی نقش آفرینی و اکشن، بازی Middle-earth: Shadow of War دیروز در سرتاسر جهان برای علاقه مندان منتشر شد و همچنین تریلر زمان عرضه این بازی نیز توسط استودیو سازنده عرضه شد.

عنوان Middle-earth: Shadow of War دنباله ای بر بازی Middle-earth: Shadow of Mordor می باشد. این عنوان نقش آفرینی – اکشن توانسته از سایت متاکریتیک نمره ۸۶ را بگیرد و همکچنین نظر مثبت بسیاری از منتقدین را جلب کرده است و امید است که این بازی به شاهکاری دیگر برای استودیو مونولیث تبدیل شود.

در عنوان Middle-earth: Shadow of War بازی باز کنترل شخصیتی بنام تالیون بر عهده دارد و باید برای مبارزه با شیطان ارتشی را رهبری کند و مانع پیشروی سائرون شود. داستان این بازی بین وقایع هابیت و ارباب حلقه های روایت می شود.

در بازی ارباب الف‌ ها یعنی Celebrimbor نیز شما را همراهی خواهد کرد. تالیون و او قصد دارند تا با زیر پا گذاشتن سرزمین موردور، حلقه گمشده را بیابند و از آن برای تشکیل سپاهی برای شکست دادن سائورون استفاده کنند.

آخرین خبر از بازی Middle-earth: Shadow of War درباره حجم آن بود که از طرف سایت خبری آی جی ان (IGN) برای رایانه های شخصی ۹۸ گیگ و برای کنسول پلی استیشن ۴، چهل گیگ اعلام شد.

در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه بازی Middle-earth: Shadow of Mordor را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها