ویدیو: معرفی بازی God Eater 3

ویدیو: معرفی بازی God Eater 3

احمد هاتفی ۱۹ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

کمپانی Bandai Namco با انتشار تریلری رسما از قسمت سوم بازی God Eater پرده برداری کرد. با گیمرهمراه باشید.

 

در روزهای گذشته شاهد معرفی عنوان God Eater 3 در کشورهای آسیایی و ژاپن بوده ایم. حال کمپانی کپ کام ریجن آمریکای شمالی و جنوبی این بازی را با انتشار تریلری معرفی کرده است.

تا بحال اخباری مبنی بر پلتفرم های این بازی منتشر نشده است ولی اخباری از طرف سازندگان منتشر شده است که بازی برای کنسولهای خانگی عرضه خواهد شد ولی نسخه PC این بازی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در توضیحات رسمی این بازی آمده است:

“دیگر زمین مکانی که گذشته از آن یاد می‌ شد، محسوب نمی‌ شود. Agarami موجودات دیو مانندی هستند که سرتاسر زمین را فرا گرفته‌ اند و فقط به دنبال تخریب کردن و از ریشه کندن عوامل زنده هستند. برای روبرو شدن با این موجودات گروهی به نام God Eater در دنیای این بازی حضور پیدا کرده‌ اند که به داد بشریت برسند و آن ها را نجات دهند.

قهرمانان دنیای ما به قابلیت‌ ها و تجهیزات ویژه‌ ای مجهز شده‌ اند که شامل قابلیت استفاده از توانایی God Arcs و سلاح ویژه ساخته شده به دست Oracle Cells است که از آن ها به عنوان تنها سلاحی یاد می‌ شود که می‌ تواند Agatamiها را نابود کند. با این حال، به نظر می‌ رسد که اتفاقی برای God Eater‌ها رخ داده است و خط بین تاریکی و نور، بسیار باریک به نظر می‌ رسد. وقت آن رسیده است که طلسم‌ هایی که روح‌ God Eater‌ها را تسخیر کرده است، شکسته شود و جنگ بزرگی شروع به رشد کند.”

این عنوان در کنسرتی که یوکاهاما برای مجموعه بازی های God Eater برگزار کرده بود، معرفی شد. کنسرت یاد شده در سالن Pacifico Yohohama National Conventional Hall برگزار شد. گفتنی است که سازندگان در سپتامبر گذشته با انتشار تیزری خبر از ساخت بازی God Eater 3 داده بودند اما این امر به طور رسمی اعلام نشده بود.

فعلا خبری از تاریخ انتشار بازی در دسترس نیست اما آنچه معلوم است این است که بازی God Eater 3 بطورهمزمان در تمام ریجن ها عرضه خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی  God Eater 3 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها