مورد انتظارترین بازی در سال ۲۰۱۷

مورد انتظارترین بازی در سال ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۱۸ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

سایت Nielsen اعلام کرده است که عنوان Call of Duty: WW2 مورد انتظارترین بازی در سال ۲۰۱۷ می باشد. این بازی ۱۲ آبان منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدا سایت Nielsen با توجه به تحقیقاتی که درباره بازی های مورد انتظاری که تا تعطیلات سال میلادی ۲۰۱۷ انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که جدیدترین نسخه از سری ندای وظیفه یعنی بازی  Call of Duty: WW2، مورد انتظارترین عنوان در بین طرفداران بازی های ویدیویی محسوب می شود.

گروه تحقیقاتی نیلسن با توجه به درصد انتظار بازی‌ های مولتی پلتفرم و انحصاری نسبت به نسخه‌ های پیشین خود، لیست مورد نظر را تهیه کرده‌ اند که در این میان در بین بازی‌ های مولتی پلتفرم، بازی Call of Duty: WWII بیشترین درصد را به خود اختصاص داده و ۹۹ درصد بیشتر از نسخه‌ های پیشین خود، مورد انتظار است.

پس از این بازی، بازی Assassin’s Creed Origins با ۹۵ درصد در لیست نیلسن قرار گرفته که می‌ تواند خبر خوبی برای تیم سازنده و یوبیسافت باشد.

در ادامه این لیست عنوان Star Wars Battlefront 2 با ۹۰ درصد، بازی WWE 2K18 با ۸۰ درصد قرار دارند. همچنین دو عنوان ریسینگ Forza Motorsport 7 و بازی Gran Turismo Sport با ۸۵ درصد عناوین مورد انتظاری هستند که قرار است در تعطیلات سال ۲۰۱۷ برای علاقه مندان عرضه شود.

در نهایت بازی های Super Mario Odyssey با ۹۶ درصد و Pokemon Ultra Sun & Moon با ۹۷ درصد در لیست بازی های مورد انتظار سال ۲۰۱۷ جای گرفته اند.

عنوان Call of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

بازی مورد انتظار شما چیست؟

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها