جزئیات آپدیت جدید بازی Hitman

جزئیات آپدیت جدید بازی Hitman

احمد هاتفی ۱۶ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو IO Interactive (سازنده عنوان Hitman) محتوای جدید بازی هیتمن را به همراه بروزرسانی جدید در آبان ماه معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش استودیو IO Interactive العام کرده بودکه در تاریخ ۲۱ مهرماه آپدیت جدیدی را برای عنوان Hitman عرضه خواهد کرد و حال این استودیو اعلام داشته است که علاوه بر این بروزرسانی محتوای جدیدی را برای بازی در نظر گرفته است که همزمان با بروزرسانی بازی منتشر خواهد شد.

همچنین کمپانی سازنده بازی با انتشار تصویری در وب سایت خود این گونه نوشته است:

“این روز را در تقویم‌ های خود علامت‌ گذاری کنید: ۲۴ اکتبر (۲ آبان‌ماه). در این تاریخ قرار است محتوای اضافی جدیدی برای بازی عرضه کنیم. هرچند (به جای توضیح بیشتر) ترجیح می‌ دهیم خودتان در روز انتشار به جزئیات این محتوای جدید پی ببرید. البته لازم است نکته‌ ای را از قبل شفاف‌سازی کنیم: این بروزرسانی جدید به هیچ وجه فصل دوم بازی نخواهد بود!”

با توجه به این گفته انتظارات از این بروزرسانی و محتوای جدید بسیار خواهد بود، چرا که طرفداران آماده انتشار نسخه دوم بازی هیتمن بودند اما تنها ۱۰ قرارداد و یک چالش پک جدید به بازی اضافه خواهد شد.

حال باید تا انتشار بروزرسانی و محتوای جدید بازی Hitman منتظر باشیم و ببینیم که آیا کمپانی اسکوئر انیکس و استودیو IO Interactive حرفی از فصل جدید این عنوان خواهند زد یا نه.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها