حجم بازی Middle Earth: Shadow of War روی کامپیوتر

حجم بازی Middle Earth: Shadow of War روی کامپیوتر

احمد هاتفی ۱۶ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
حجم بازی Middle Earth: Shadow of War روی کامپیوترReviewed by احمد هاتفی on Oct 8Rating:

در تازه ترین اخبار بازی Middle Earth: Shadow of War، سردبیر وبسایت IGN حجم این عنوان روی رایانه های شخصی را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

دَن اِستپلتون، سردبیر وب سایت خبری آی جی ان (IGN) امروز حجم مورد نیاز برای اجرای بازی Middle Earth: Shadow of War بر روی PC را اعلام کرده است که فضایی بالغ بر ۹۷.۷ گیگابایت می باشد.

عنوان Middle Earth: Shadow of War یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۷ است که در تاریخ ۱۸ مهر بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد گردید. همچنین به تازگی نمرات این عنوان منتشرشده است و این بازی توانسته نمره ۸۶ را از سایت متاکریتیک دریافت کند.

این عنوان همانند نسخه قبلی اش ساخت استودیو مونولیث (Monolith) می باشد و کمپانی برداردان وارنر آن را منتشر خواهد ساخت.

استودیو مونولیث تنها یک روز پس از معرفی این عنوان، سیستم مورد نیاز آن را نیز مشخص کرده بود. برای مشاهده سیستم مورد نیاز بازی Middle Earth: Shadow of War می توانید به اینجا سر بزنید.

همچنین در زیر می توانید خلاصه ای از داستان بازی را بخوانید:

به پشت خطوط ارتش عظیم دشمن نفوذ کنید، قلعه‌هایشان را تسخیر کرده و از داخل موردور به دشمنتان مسلط شوید. تجربه کنید که سیستم Nemesis، چگونه داستانی حماسی و افسانه‌ای را با هریک از دشمنان و همراهان شما برایتان رقم خواهد زد.

با لرد سیاه، سائورون و شبح‌های حلقه که گوش به فرمان ارباب تاریکی هستند، مقابله کنید. در بازی Middle-earth: Shadow of War هیچ چیزی فراموش نخواهد شد!

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها