انتشار بازی The Flame in the Flood برای نینتندو سوییچ

انتشار بازی The Flame in the Flood برای نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۱۴ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
انتشار بازی The Flame in the Flood برای نینتندو سوییچReviewed by احمد هاتفی on Oct 6Rating:

کمپانی نینتندو در جدیدترین اخبار خود نسخه سوییچ بازی The Flame in the Flood را معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

The Flame in the Flood یک بازی در سبک تلاش برای بقا و افسرده است که در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و رایانه های شخصی منتشر شد و موفقیت و نمرات خوبی که توانست از سایت های معتبر جهان دریافت کند، زمیننه را برای انتشار این عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ هموار کرده است.

بازی The Flame in the Flood در تاریخ ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر) از طریق فروشگاه نینتندو eShop تنها بصورت دیجیتالی قابل خرید خواهد بود.

همچنین استودیو سازنده بازی، استودیو The Molasses Flood توضیحاتی را درباره این بازی ارائه داده است که در ادامه می توانید مطالعه کنید.

The Flame in the Flood عنوانی افسرده اما زیبا در سبک Roguelike بوده (سبک نقش‌آفرینی با گیم‌پلی نوبتی، سیاه‌چال‌ها، عناصر اتفاقی و…)، و در دنیایی خیانتکار در بستر یک رودخانه اتفاق خواهد افتاد.

رودخانه‌ ای که با پیشروی شما در بازی، به صورت روتین بخش‌ های بعدی آن (مراحل بازی) ساخته خواهند شد. با کمک سگ مورد اعتماد شما به نام «Aesop»، عنوان The Flame in the Flood از شما می‌ خواهد تا در هر آنچه از جامعه و طبیعت باقی مانده است به جستجو پرداخته، و با شکار و ساخت وسایل مختلف، نهایت استفاده را از محیط اطراف خود ببرید.

با یک سبک گرافیکی زیبا و هیجان انگیز، در کنار موسیقی‌ های گوش‌ نواز ساخته شده توسط Chuck Ragan، بقا در بازی‌های ویدیویی هیچگاه به این اندازه لذت بخش نبوده است.

از زیبایی‌ های آمریکایی بدون جامعه و تمدن نهایت لذت را برده، قبل از آنکه خطرهای ترسناک واقعیت، توجه شما را به خود جلب کنند. در این عنوان که بقا به ترکیبی از هوشمندی و کارایی شما بستگی دارد، حیوانات وحشی، عناصر طبیعی و رودخانه عظیم، هر یک چالش‌ ها و خطرات خاصی را برای شما به وجود می‌ آورند.

با قرار گرفتن در نقش ماجراجویی بی‌ باک به نام Scout، شما باید غذا و لباس مورد نیاز خود را، با استفاده از هر آنچه در محیط و مسیرتان می‌ یابید، تامین کنید. تله و تجهیزات ساخته، قایق خود را بهبود بخشیده، با شجاعت از تند‌آب‌ ها عبور کرده، و آماده روبرویی با دنیای مرموز و فراموش شده این عنوان باشید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها