اطلاعات جدید بازی WWE 2K18 منتشر شد

اطلاعات جدید بازی WWE 2K18 منتشر شد

احمد هاتفی ۱۴ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اطلاعات جدید بازی WWE 2K18 منتشر شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 6Rating:

کمپانی ۲K Games به تازگی اطلاعاتی را از بخش Universe Mode بازی WWE 2K18 منتشر ساخته است. با گیمر همراه معرفی جزئیات این بخش باشید.

 

WWE 2K18 جدیدترین نسخه از سری بازی های کشتی کج است که قرار است در تاریخ ۱۷ اکنبر (۲۵ مهر) با عنوان WWE 2K18 برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر شود.

کمپانی ۲K Games اخیرا اطلاعاتی را درباره بخش Universe Mode این عنوان عرضه کرده است که در آن می توان برنامه تلویزیونی خود را زمان بندی کرد، رقابت‌ های مخصوص خود را میان کشتی‌ گیران به وجود آورده، هواداران بیشتری جذب نموده و نهایتا مسابقات مهم بر سر کمربندهای قهرمانی برگزار کرد.

Universe Mode شبیه‌ ساز سیستم پخش تلویزیونی و طراحی برنامه‌ های هفتگی WWE است. در این بخش که کاملا قابل شخصی‌ سازی بوده، شما توانایی آن را داشته تا کشتی‌گیران محبوب خود یا شخصیت‌ های که خودتان ساخته‌ اید را، در سه برنامه‌ معروف و هفتگی WWE یعنی RAW ،SmackDown Live و NXT روبروی یکدیگر قرار دهید.

در این بخش بازی بازان می توانند کشتی گیران مختلف را رو در روی هم قلرار دهند و با شکت و پیروزی هریک رده بندی و میزان محبوبیت آن ها بیت طرفدران و تماشاچیان WWE تغییر می کند و مشخص می‌ شود که کدام کشتی‌ گیر بسته به عملکردش، شانس مبارزه برای بدست آوردن یکی از کمربندهای قهرمانی، در برنامه‌ های ماهانه WWE همانند Wrestlemania را، خواهد داشت.

در این بخش بازی باز می تواند خود تمامی مسابقات را با مهارت های خود به انجام برساند و یا اگر علاقه ای به این مسابقات نداشته باشد می تواند نتایج ان را دنبال کند.

نسخه نینتندو سوییچ بازی WWE 2K18 در زمان نامعلومی در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها