نسخه Game Of The Year بازی Horizon Zero Dawn

نسخه Game Of The Year بازی Horizon Zero Dawn

احمد هاتفی ۱۲ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
نسخه Game Of The Year بازی Horizon Zero DawnReviewed by احمد هاتفی on Oct 4Rating:

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی، نسخه Game Of The Year بازی Horizon Zero Dawn قبل از معرفی رسمی، فاش شده است. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدا فروشگاه اینترنتی Play-Asia لیستی از عناوینی را که در آینده منتشر خواهند شد را در وب سایت خود قرار داده بود و عده ای توانسته بودند مشاهده کنند که نسخه Game Of The Year بازی Horizon Zero Dawn در این لیست بوده است و حتی اسکرین شات هایی را از آن صفحه انداخته اند که صحت این خبر را تایید می کند.

به نظر می‌ رسد وب‌سایت Play-Asia این لیست را غیرعمد منتشر کرده بود و مدتی بعد نیز این لیست از وب‌سایت این فروشگاه حذف شد.

طبق تصویری که از صفحه بازی Horizon Zero Dawn: Game Of The Year گرفته شده است تاریخ انتشار آن مربوط به  ۵ دسامبر (۱۴ آذرماه) می شود و قیمت آن ۵۰ دلار خواهد بود.

احتمال می رود که بسته الحاقی Frozen Wild‌ این بازی که قرار است در تاریخ ۱۶ آذر منتشر شود و بزرگ‌ ترین بسته الحاقی داستانی‌ بازی تا به این لحظه است، در نسخه Game Of The Year وجود داشته باشد.

داستان این DLC بازیکنان را از فضای پر از ماشین و ربات این بازی جدا می‌ کند و آن‌ ها را به مناطق یخ‌ زده شمالی خواهد برد؛ جایی که تهدیدها و ماجراجویی‌ های جدیدی انتظارشان را خواهد کشید.

منبع:

Comicbook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها