ویدیو: بازی Don’t Knock Twice در راه نینتندو سوییچ

ویدیو: بازی Don’t Knock Twice در راه نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۱۲ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

به تازگی وب سایت نینتندو اعلام کرده است که عنوان ترسناک Don’t Knock Twice برای کنسول سوییچ عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی ترسناک Don’t Knock Twice در ۱۴ شهریور برای پلتفرم های پلی‌ استیشن VR، ایکس‌ باکس وان، اچ‌تی‌سی وایو و آکیولس ریفت منتشر شده است و نسخه فیزیکی آن در ۴ مهر فقط برای PS4 منتشر شده است و حال خبر از نسخه نینتندو سوییچ این بازی به گوش می رسد.

Don’t Knock Twice یک عنوان ترسناک اول شخص است که از روی فیلمی به همین نام ساخته شده است.

جدیدا اخباری فاش شده است که این عنوان در فهرست بازی های نینتندو سویییچ قرار گرفته است و قرار است به زودی برای این کنسول منتشر شود.

داستان این عنوان درباره مادری که احساس گناه گریبان گیر او است در شرف نجات دختر خود و آشکار کردن واقعیت ترسناک جادوگر شیطانی است، می باشد.
بازی را در محیط یک خانه بزرگ شروع می‌ کنید و به وسیله تمام اجسام و آیتم‌ ها به نجات دخترتان در بازی می‌ روید. شما با جستجوی تمام اجسام و سر‌نخ‌ ها با پیدا کردن اجسام به جنگ دشمنان در این خانه بزرگ خواهید رفت.

به نقل از وب‌ سایت نینتندو به نظر می‌ رسد که نسخه سوییچ این بازی تنها حالت تک‌ نفره را در خود جای داده است و محتوایی که به آن اشاره شد همانند پلتفرم‌ های دیگر خواهد بود، البته با این تفاوت که نسخه سوییچ این بازی از ویژگی‌ های کنسول نینتندو نیز پشتیبانی می‌ کند و  کاربران می‌ توانند آن را در حالت دستی بازی کنند.

اگر فهرستی که در وب‌ سایت نینتندو منتشر شده حقیقت داشته باشد، این بازی با قیمت ۱۴.۹۹ دلار در تاریخ ۲۵ مهر ماه (۱۷ اکتبر) در دسترس کاربران سوییچ قرار می‌ گیرد.

همچنین در ادامه می توانید تریلر زمان عرضه این بازی را برای آشنایی بیشتر با این عنوان ترسناک تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها