رده بندی سنی بازی Call of Duty: WWII معلوم شد

رده بندی سنی بازی Call of Duty: WWII معلوم شد

احمد هاتفی ۱۱ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
رده بندی سنی بازی Call of Duty: WWII معلوم شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 3Rating:

بالاخره شرکت رده بندی سنی بازی‌های ویدیویی، رده سنی بازی COD: WWII را اعلام کرد و این عنوان را به دلیل خشونت زیاد در دسته M قرار داده است. با گیمر همراه باشید.

 

چیزی تا عرضه بازی Call of Duty: WWII نمانده است و به تازگی شرکتی که رده بندی سنی بازی های ویدیویی را اعلام می کند، رده سنی این بازی را برای بزرگسالان مناسب خوانده است و آن را در رده M قرار داده است.

بدون شک بازی های اکشن به خصوص سری بازی های ندای وظیفه خون و خونریزی و کشتار فراوانی دارند و این عناوین به هیچ وجه برای کودکان و نوجوانان توصیه نمی شود و به همین دلیل است که بازی Call of Duty: WWII از طرف این شرکت رده M را گرفته است.

بازی Call of Duty: WWII به هیچ عنوان یک بازی آرام و عاری از خشونت نیست، بلکه توسعه دهنده گان این بازی در اسلج‌ همر، تمام توانایی خود را به‌کار گرفته‌ اند تا یکی از بدترین وقایع تاریخ بشریت را با خشونت و خون‌ریزی‌ های وحشتناکش به تصویر بکشند.

چکیده مطلب این که در عناوین اکشن کلمات و صحنه های ناهنجار و ناراحت کننده ای بکار برده می شود که نامناسب سنین ۱۷ به پایین می باشد.

شرکت رده بندی سنی بازی های ویدیویی همراه با انتشار رده سنی بازی Call of Duty: WWII، توضیحاتی را نیز درباره این تصمیم داده است که شما می‌توانید خلاصه‌ی این توضیحات را در زیر مشاهده کنید، لازم به ذکر است که این بخش ممکن است بخشی از داستان بازی را لو دهد.

“Call of Duty: WWII یک بازی اول شخص تیراندازی است که کاربران نقش یک سرباز آمریکایی در طول لشکرکشی متفقین در اروپا در طول جنگ جهانی دوم را برعهده دارند. بازیکنان برای نابود کردن سربازان دشمن اسلحه‌هایی مثل مسلسل، شاتگان، موشک‌انداز و مواد منفجره در اختیار دارند؛ برخی از حملات باعث بریده شدن سر و یا قطع عضو می‌شود و ردی از خون و اعضای بدن را روی زمین به جای می‌گذارد.

میان پرده‌ها نیز هم لحظه‌هایی از خشونت را به نمایش می‌کشد؛ صحنه‌هایی مانند شلیک یک زندانی به سر خود از فاصله‌ی نزدیک و سربازان دشمنی که به خود شلیک می‌کنند تا گرفتار اسارت نشوند. همچنین این بازی شامل صحبت‌ها و کلمه‌های نامناسب است.”

عنوان Call of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها