شخصیت Groot مرده است

شخصیت Groot مرده است

امیر پورمحمد ۰۹ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

جیمز گون (James Gunn) در مورد شخصیت گروت (Groot) می ‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

جیمز گون می گوید که شخصیت گروت از قسمت اول محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) مرده است و بچه گروت دارای شخصیت جدیدی است.

سری کامیک های محافظین کهکشان یکی از محبوب ترین کامیک های دنیای مارول (Marvel Universe) است و به نوعی می‌توان گفت که شخصیت گروت در میان آن ها یکی از درخشان ترین شخصیت ها محسوب می‌ شود. موجودی درخت گونه که چیز زیادی جز “من گروت هستم” نمی گوید. در هر دو سایز جذاب و در سایز کوچک تر خود بانمک تر جلوه کرده و جای خود را در قلب بسیاری از دوستاران مارول جا کرده است.

 

در قسمت اول فیلم او برای نجات دوستان خود از مرگ، خود را به سپری تبدیل می کند. دوستانش نجات یافتند ولی گروت مرد. اما آیا مارول حاضر است که این شخصیت محبوب از لیست شخصیت های فیلم کنار گذاشته شود. معلوم است که نه.

فیلم,فیلم جدید,کامیک مارول,محافظین کهکشان,شخصیت های فیلم محافظین کهکشان,شخصیت گروت,گروت کوچک,بچه گروت,گروت مرده است, Groot, James Gunn,Guardians of the Galaxy

اینجا بود که بچه گروت متولد شد. نسخه کوچک تر و با نمک تر گروت که از تیکه های باقی مانده گروت اصلی متولد شده است. این نکته که بچه گروت از تیکه پارچه های گروت اصلی به وجود آمده است این مسئله را در ذهن به وجود می آورد که بچه گروت همان گروت اصلی است فقط کوچک تر و با نمک تر. اما جیمز گون در این باره این ‌گونه می گوید:

“در قسمت اول فیلم کاملاً مشخص بود که گروت مرده است. شاید این مثال تمام قضیه را به خوبی روشن کند. اگر سلولی از بدن شما به روش های مهندسی ژنتیک تبدیل به یک انسان کامل شود آیا آن انسان شما هستید؟ مسلماً نه”

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها