ویدیو: تریلر جدید بازی God of War

ویدیو: تریلر جدید بازی God of War

احمد هاتفی ۰۶ مهر ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر جدید بازی God of WarReviewed by احمد هاتفی on Sep 28Rating:

سانتا مونیکا در جدیدترین اخبار بازی خدای جنگ، با انتشار تریلری به معرفی شخصیت دراگر (Draugr) پرداخته است. با گیمرهمراه باشید.

 

با توجه به این که همه هواداران کریتوس و بازی خدای جنگ منتظر اعلام زمان انتشار جدیدترین نسخه این سری هستند، سانتا مونیکا عجله ای در این کار نمی بیند و همچنان به انتشار اطلاعات ریز و خرد می پردازد.

درهمین راستا دیروز ویدیویی منتشر شد که یکی از دشمنان کریتوس بنام دراگر (Draugr) را به تصویر می کشد.

به گفته سازندگان دراگر را قبلا در عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim مشاهده کرده ایم که در مکان‌هایی مثل سیاه چاله‌ ها و یا ویرانه‌ ها قابل یافت می‌ باشد.

ویدیویی که جدیدا منتشر شده است، Lost Pages of Norse Myth نام دارد. سازندگان اعلام کرده اند که با انتشار این پادکست ها قصد دارند نشان دهند که دشمنان کریتوس در این سرزمین و در این جهان زندگی می کنند و از جایی خودبخود پدیدار نمی شوند تا صرفا با کریتوس مبارزه کنند.

ایده اصلی برای هر موجودی از اسطوره های نورث سرچشمه می گیرد که تیم سازنده با خلاقیت تمام، همه ویژگی ها را در نظر داشته اند تا مبارزاتی پیچیده را برای کریتوس رقم زنند.

God of War,God Of War,Draugr,The Elder Scrolls V: Skyrim,Lost Pages of Norse Myth, PS4,Santa Monica,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی خدای جنگ,تریلر جدید بازی God of war,کریتوس,دراگر

در دنیای نورس، دراگر (Draugr) به معنای روح یا نامیرا است. این موجود در دل دریا قرار دارد. دراگرها در افسانه‌شناسی نورس به یک روح غول پیکر گفته می‌ شود که در در زیر آب کشته شده‌ و جسم و روح آن‌ زنده مانده است.

همچنین این موجود عظیم‌الجثه بسیار ترسناک و وحشتناک است و افرادی که در آن زمان از طریق دریا سفر می‌ کردند هرگز دل‌شان نمی‌ خواست از قایق خود به آب نگاه کنند. این مخلوق هیولای انسان مانندی است که چهره آشفته و آب‌ رفته‌ای دارد و بدن آن را جلبک‌های دریایی پوشانده‌ اند.

هنگامی که او ظاهر شود، جیغ یا فریاد بسیار وحشتناک و کر کننده‌ای می‌زند و در افسانه‌ ها گفته شده که در هنگامی که دریا توفانی است، دراگر قابل مشاهده خواهد بود و هر کسی را که روی آب باشد نابود خواهد کرد.

بازی God of war در سال ۲۰۱۸ بطور انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها