ساخت فیلم Man of Steel 2 تائید شد

ساخت فیلم Man of Steel 2 تائید شد

امیر پورمحمد ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها

دعوت متیو وان به عنوان کارگردان قسمت دوم مرد پولادین تائید شد. با گیمر همراه باشید

 

متیو وان (Matthew Vaughn) کارگردان فیلم X-Men: First Class  و Kingsman: The Secret Service تائید کرد در مورد ساخت قسمت دوم فیلم مرد پولادین(Man of Steel) پیشنهادی توسط کمپانی برادران وارنر به او داده شده است. قسمت اول که توسط هنری کاویل (Henry Cavill) کارگردانی شده بود روایت کننده سرگذشت آخرین بازمانده سیاره کریپتون یعنی کلارک بود.

با توجه به فیلم‌های فرعی Batman V Superman و Justice League این بار نیز شخصیت محوری قسمت دوم فیلم Man of Steel نیز کلارک خواهد بود.

با وجود فروش ۶۶۸ میلیون دلاری قسمت قبلی این فیلم، تا کنون مطلبی مبنی بر تائید ساخت قسمت دوم این فیلم از سوی کمپانی برادران وارنر منتشر نشده است. فیلم‌نامه نیز با توجه به گفته‌ها در حال نوشته شدن است ولی قسمت اعظم آن نوشته نشده و نامعلوم است.

امسال نیز در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو فیلم‌های در حال ساخت دی سی معرفی شدند.

لیست این فیلم‌ها به شرح زیر است:

فیلم  Justice League اکران در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷

فیلم  Aquaman  اکران در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸

فیلم  Shazam اکران در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۹

فیلم  Cyborg اکران در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰

فیلم  Green Lantern Corps اکران در تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰

نام تنهاترین فیلمی که در میان این لیست خالی است قسمت دوم فیلم Man of Steel است. این خبر بدی برای طرفداران سوپرمن است با این حال به این معنی نیست که این فیلم ساخته نخواهد شد. با توجه به گفته‌های متیو وان از او برای همکاری در ساخت قسمت دوم این فیلم درخواست شده است.

 

خود متیو وان در این باره این چنین می‌گوید:

“من در حال آماده‌سازی ساخت قسمت دیگری از فیلم Kingsman هستم. قسمتی از داستان و سناریو صحنه‌ها نوشته شده است. البته در حال حاضر نمی‌دانم کار بعدی که خواهم ساخت چیست. اما در مورد ساخت فیلم سوپرمن دعوت شده‌ام. من از شخصیت سوپرمن خوشم می‌آید.”

با توجه به لیست بلندی که دی سی در حال حاضر در حال ساخت است (البته باید فیلم Harley Quinn vs. The Joker را نیز به این لیست اضافه کنیم) پیدا کردن جا و تاریخ اکرانی برای قسمت دوم Man of Steel بسیار دشوار است.

این بسیار خوب است که ببینیم کمپانی دی سی یکی از شخصیت‌های اصلی خود را فراموش نکرده است. اگر آن‌ها با کارگردان محبوبی همچون وان برای ساخت این فیلم مذاکره می‌کنند نشانه توجه کمپانی به این شخصیت است. شاید آن‌ها منتظر زمان مناسب برای اکران و تائید خبر ساخت فیلم هستند.

 

درست است خبر همکاری دی سی و وان بسیار خوب به نظر می‌رسد ولی همکاری آن دو زمان بسیاری خواهد برد. از آنجا که تمام برنامه‌های اکران دی سی پر است و این کمپانی اعلام کرده است که هرسال فقط دو فیلم را اکران خواهد کرد و تا سال ۲۰۱۹ این برنامه پر است باید منتظر بود تا قسمت دوم این فیلم پس از سال ۲۰۱۹ اکران گردد.

منبع:

Screenrant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها