تاریخ انتشار بازی Skyrim برای نینتندو سوییچ

تاریخ انتشار بازی Skyrim برای نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تاریخ انتشار بازی Skyrim برای نینتندو سوییچReviewed by احمد هاتفی on Sep 14Rating:

در جریان رویداد Nintendo Direct، بازی Skyrim و تاریخ انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ تایید و مشخص شد. با گیمر همراه باشید.

 

از زمان عرضه کنسول نینتندو سوییچ شایعه هایی درباره ساخت و پورت شدن بازی های بسیاری برای این کنسول وجود داشت و رفته رفته شاهد این هستیم که بازی هایی بزرگی به این کنسول راه می یابند و از جمله این بازی ها عنوان Skyrim می باشد که در جریان رویداد Nintendo Direct انتشار آن برای سوییچ تایید شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی نینتندو اعلام کرد که بازی Skyrim در تاریخ ۲۶ آبان ماه (۱۷ نوامبر) سال جاری روانه بازار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند روی کنسول نینتندو سوییچ این بازی را تهیه کرده و این بار به شکل متفاوت‌تری به تجربه اسکایریم بپردازند.

متفاوت از این جهت که این بازی با کنترل‌ها و حس‌گر جوی‌کان‌ها هم‌خوانی دارد و از این‌ طریق می‌توانید کارهای متفاوتی در طول بازی انجام دهید.

برای مثال می‌توانید از طریق حس گر جوی‌کان شمشیر خود را حرکت داده یا با کمان خود هدف‌گیری کنید. جدای از این موارد یک ست لباس و اسلحه بازی The Legend of Zelda نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است که از طریق اسکن مجسمه‌های Amiibo در دسترس قرار می‌گیرد.

درآخر این نکته را بگویم که نسخه نینتندو سوییچ بازی اسکایریم، شامل بازی اصلی و سه بسته الحاقی آن به نام‌های Dragonborn، Dawnguard و Hearthfire می‌شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها