بازی Okami HD رسما تایید شد

بازی Okami HD رسما تایید شد

احمد هاتفی ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
بازی Okami HD رسما تایید شدReviewed by احمد هاتفی on Sep 14Rating:

در پی شایعاتی درباره انتشار بازی Okami برای کنسول‌های نسل هشتمی، به تازگی مجله فامیتسو این خبر را تایید کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

ماه گذشته بود که شایعاتی درباره انتشار بازی خاطره انگیز Okami برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی منتشر شد. حال مجله ژاپنی فامیتسو رسما این خبر را تایید کرده است و پلتفرم های این بازی را PC ،Xbox One و PS4 اعلام کرده است.

بازی Okami با نام Okami HD برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی، در تاریخ ۲۲ آذر در کشور ژاپن عرضه خواهد شد.

فعلا این عنوان برای کشور ژاپن تایید شده است و باید منتظر خبر عرضه جهانی آن باشیم. از جمله تغییراتی که در مجله فامیتسو درباره این بازی شده است می توان به رزولوشن اشاره کرد که گفته می شود با کیفیت ۴K اجرا خواهد شد.

در اخبار قبلی که پیرامون این بازی منتشر شده بود، چند خرده‌فرشی اروپایی آن را برای انتشار در تاریخ ۲۱ آذر لیست کرده بودند و احتمالا بازی حوالی همین تاریخ در اروپا و کشور‌های غربی هم منتشر خواهد شد. با این حال این موضوع هنوز توسط کپکام تایید نشده است.

Okami برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ برای پلی‌استیشن ۲ منتشر شد و موفقیت این بازی باعث شد تا در سال ۲۰۱۲ برای PS3 و در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم Wii U منتشر شود.

نفرینی شیطانی قریبان گیر ژاپن قرون وسطی شده است و هیچ کس نمی تواند کاری برای جلوگیری از آثار مخرب این نفرین انجام دهد و روز به روز افراد بیشتری می میرند و سرزمین های بیشتری از دست می رود. حال بازی باز در نقش ناجی باید ژاپن را از این تباهی آزاد کند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها