بازی Don’t Knock Twice بصورت فیزیکی عرضه خواهد شد

بازی Don’t Knock Twice بصورت فیزیکی عرضه خواهد شد

احمد هاتفی ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
بازی Don’t Knock Twice بصورت فیزیکی عرضه خواهد شدReviewed by احمد هاتفی on Sep 10Rating:

شرکت سازنده بازی ترسناک Don’t Knock Twice العام کرده است که نسخه فیزیکی این عنوان برای پلی‌استیشن VR منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

شرکت مستقل Wales Interactive (سازنده بازی Don’t Knock Twice) اعلام کرد که در حال مذاکره با شرکت Perp Games است تا نسخه فیزیکی این عناون را راهی بازار کند.

بازی ترسناک Don’t Knock Twice در ۱۴ شهریور برای پلتفرم های پلی‌ استیشن VR، ایکس‌ باکس وان، اچ‌تی‌سی وایو و آکیولس ریفت منتشر شده است و نسخه فیزیکی آن قرار است در ۴ مهر فقط برای PS4 منتشر شود.

بازی Don’t Knock Twice به سبک اول شخص و ترسناک است. بازی Don’t Knock Twice براساس فیلمی به همین نام که اوایل سال جاری میلادی منتشر شده بود. مادری که احساس گناه گریبان گیر او است در شرف نجات دختر خود و آشکار کردن واقعیت ترسناک جادوگر شیطانی است.

بازی را در محیط یک خانه بزرگ شروع می‌کنید و به وسیله تمام اجسام و آیتم‌ها به نجات دخترتان در بازی می‌روید. شما با جستجوی تمام اجسام و سر‌نخ‌ها با پیدا کردن اجسام به جنگ دشمنان در این خانه بزرگ خواهید رفت.

نسخه دیجیتالی این عنوان ۱۹.۹۹ دلار می باشد و هنوز اطلاعاتی درباره قیمت نسخه فیزیکی آن منتشر نشده است. نسخه ایکس‌باکس وان این بازی، به دلیل عدم وجود بخش واقعیت مجازی، به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار عرضه می‌شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها