تصاویر جدید بازی God of War

تصاویر جدید بازی God of War

احمد هاتفی ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تصاویر جدید بازی God of WarReviewed by احمد هاتفی on Sep 9Rating:

سانتا مونیکا به دنبال تصاویر جدیدی که هفته پیش برای بازی God of War منتشر کرده بود، این هفته هم سوپرایزهایی را برای طرفدارانش دارد. با گیمر همراه باشید.

 

مدتی است که سونی و سانتا مونیکا اقدام به انتشار تصاویر هنری از بازی جدید خدای جنگ کرده اند و با مطرح کردن سوالاتی از هواداران می خواهند که این تصاویر را رمزگشایی کنند و در عوض به عنوان جایزه تصاویر دیگری را برای آن ها عرضه می کنند.

حال چندین تصویر هنری جدید از طرف سانتا مونیکا درباره بازی God of War منتشر شده است. در یک توییت خواسته شده بود تا که آخرین معما نیز حل شود تا برخی از صفحات گمشده «اِدای منثور» (Prose Edda) فاش شود. حال ترجمه عبارت «استخوان‌های فرسوده زمان» (Time’s Gnawed Bones) بوده است و نتیجه اش انتشار تصاویر جدید کریتوس و محیط های شیطانی است.

این تصاویر هنری در اصل بخشی از «صفحات گمشده» (The Lost Pages) در سایت رسمی این عنوان هستند و بازی با نام فایل‌ها باعث شده تا تصاویر بیشتری نسبت به آن چیزی که خود سانتا مونیکا قصد داشته منتشر کند، منتشر شود.

این بار، موضوع تصاویر خرابه‌های میدگارد (Midgard Ruins) هستند. نکته جالب اینجاست که در یکی از تصاویر نشانه‌ای تحت عنوان Framer به چشم می‌خورد که در فرهنگ نورس قدیم، به معنای «جلو» بوده است.

این بازی قرار است در سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها