دومین صدرنشینی Uncharted: The Lost Legacy در چارت انگلستان

دومین صدرنشینی Uncharted: The Lost Legacy در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
دومین صدرنشینی Uncharted: The Lost Legacy در چارت انگلستانReviewed by احمد هاتفی on Sep 5Rating:

بازی Uncharted: The Lost Legacy که ۳۱ مرداد منتشر شده است توانسته همانند هفته گذشته، در صدر چارت بازی های پرفروش هفته انگلستان قرار بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Uncharted: The Lost Legacy که جدیدترین نسخه از سری بازی های آنچارتد است در ۳۱ مرداد به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است و در هفته اول خود توانسته بود صدر جدول بازی های پرفروش بریتانیا را از آن خود کند و همچنین این عناون در دومین هفته عرضه اش جایگاه نخست خود را حفظ کرده است.

عنوان Mario + Rabbids Kingdom Battle که در نمایشگاه های E3 و Gamescom 2017 جایزه های متعددی را دریافت کرد، سرانجام برای نینتندو سوییچ منتشر شد و در اولین هفته عرضه اش (۲۹ آگوست – ۴ سپتامبر) توانسته در رده دوم چارت بازی های انگلستان جای بگیرد.

بازی ریسنیگ F1 2017 که هفته پیش منتشر شده بود توانسته بود در جایگاه دوم قرار بگیرد اما این هفته با یک پله سقوط در رده سوم قرار گرفته است. بازی Grand Theft Auto V نسبت به هفته پیش یک رده صعود داشته است و به جایگاه ۴ رسیده است.

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy که برای ۷ هفته توانسته بود صدرنشین این چارت باشد این هفته با سقوطی ۲ پله ای در جایگاه پنجم نشسته است.

بازی Everybody’s Golf که انحصاری PS4 می باشد، توانسته در اولین هفته عرضه اش در رده ششم قرار بگیرد. بازی Ark Survival Evolved که به تازگی منتشر شده است و یک عنوان ماجراجویی و تلاش برای بقا استف توانسته در اولین هفته انتشارش به جایگاه ۷ دست یابد.

عنوان Yakuza Kiwami جدیدترین عنوان سری یاکوزا است و ریمستری از کنسول PS2 می باشد. این بازی در اولین هفته عرضه اش جایگاهی بهتر از هشتمی نصیبش نشده است.

عنوان Overwatch که هفته گذشته در رده ۲۱  این چارت قرار داشته، این هفته با صعودی ۱۲ پله ای به رده ۹ رسیده است.

آخرین بازی در بین ۱۰ بازی پرفروش این هفته بریتانیا (۲۹ آگوست – ۴ سپتامبر)، عنوان Forza Horizon 3 است که با دو پله سقوط نسبت به هفته گذشته در این جایگاه قرار گرفته است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۲۹ آگوست – ۴ سپتامبر) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

  1. Uncharted: The Lost Legacy
  2. Mario + Rabbids Kingdom Battle
  3. F1 2017
  4. Grand Theft Auto V
  5. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
  6. Everybody’s Golf
  7. Ark Survival Evolved
  8. Yakuza Kiwami
  9. Overwatch
  10. Forza Horizon 3

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها