ویدیو: تریلر سریال Punisher

ویدیو: تریلر سریال Punisher

امیر پورمحمد ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر سریال PunisherReviewed by امیر پورمحمد on Sep 2Rating:

اویل تریلر فیلم پانیشر بالاخره این هفته منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

این تریلر که پس از پایان یافتن و نمایش آخرین فصل دیفندرز (Defenders) توسط شبکه نتفلیکس (Netflix) انتشار یافت نشان دهنه قسمت بسیار کوتاهی از سریال پانیشر بود.

جان برنتال (Jon Bernthal) بازیگر نقش پانیشر هرچند حضور پر رنگی در فصل دوم سریال دردویل داشت ولی هیچ‌وقت شانس پوشیدن لباس قهرمانی خود را در این سریال نداشت و برعکس به عنوان یک شخصیت منفی و ضدقهرمانی در فیلم حضور داشت.

برنتال که چهارمین بازی گر نقش فرنک کسل (پانیشر) است در مصاحبه‌ای اعلام کرد که نقش پانیشر را دوست دارد و به این نکته اشاره کرد که پانیشر در سریال اختصاص خود بسیار متفاوت‌تر از حضور او در سریال دردویل خواهد بود.

خود وی در این مورد می‌گوید:

“فرانک همیشه با دنیای در جنگ است و با آن مبارزه می‌کند. با توجه به اینکه او یک کهنه سرباز است روحیه نظامی همیشه در وی حضور دارد و در سریال دردویل بیشتر به این جنبه از او اشاره شده بود. به نظر من فرنک کسلی که در سریال دردویل نشان داده شد پانیشر نبود.”

همچنین برنتال در این مصاحبه به بازیگر مقابل نقش پانیشر یعنی کرن پیج با بازی گری دبرا آن وول (Deborah Ann Woll) اشاره کرد. خود دبرا در این باره گفت:

“شخصیت خشن فرنک دارای قلبی لطیف است. با توجه به گذشته کارن و کارهایی که وی انجام داده است. کارن به پانیشر اعتماد خواهد داشت.”

زمان دقیقی برای شروع این سریال در نظر گرفته نشده است ولی پیش‌بینی می‌شود این سریال در اواخر سال ۲۰۱۷ شروع به پخش کند.

کارگردان: Steve Lightfoot

نویسنده: John Romita, Sr.

بازیگران: Jon Bernthal, Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها