ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی The Evil Within 2

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی The Evil Within 2

احمد هاتفی ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی The Evil Within 2Reviewed by احمد هاتفی on Sep 1Rating:

کمپانی بتسدا در ویدیویی گیم‌پلی جدید بازی The Evil Within 2 را منتشر کرده است. این عنوان ۲۱ مهر ماه برای PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

در تریلر جدید که از بازی The Evil Within 2 منتشر شده است، گیم‌پلیی از فصل دوم این عنوان با وجود شخصیت ترسناکی بنام «گاردین» همراه است.

گاردین در دستان خود اره برقی هایی با صدای خوفناک دارد و با دست خالی در برابر او کاری نمی توان کرد جز فرار و حفظ جان خود.

داستان قسمت دوم بازی The Evil Within چندین سال پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و بار دیگر سباستین راهی ماجرجویی‌های هولناک می‌شود.
در قسمت اول این بازی دیدیم که سباستین و تعدادی از دوستانش برای بررسی صحنه‌ی جرمی به مکانی وحشت‌آور رفته بودند که در این صحنه تمامی دوستان سباستین از بین رفتند و تنها او توانست خود را نجات دهد.
حال پس از چندین سال سباستین برای نجات دخترش Lily، مجبور است تا دوباره به دنیای «STEM» برگردد و با موجودات خوفناک این مکان روبه‌رو شود، اما این بار جنگ اصلی با زمان خواهد بود؛ چراکه دنیای STEM در حال از هم پاشیدن است و اگر سباستین عجله نکند، دخترش را برای همیشه از دست خواهد داد.

سباستین برای نجات دخترش با شرکت MOBIUS همکاری جدید را شروع می کند و باید گفت همین شرکت باعث حوادث ناگوار نسخه اول The Evil Within می باشد.

همچنین در هفته گذشته شاهد معرفی شخصیتی از بازی بنام «استفانو ولنتینی» بودیم که از اینجا می توانید اطلاعات درباره آن را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها