گیمزکام ۲۰۱۷: گیم‌پلی بازی Dishonored: Death of the Outsider

گیمزکام ۲۰۱۷: گیم‌پلی بازی Dishonored: Death of the Outsider

احمد هاتفی ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
گیمزکام 2017: گیم‌پلی بازی Dishonored: Death of the OutsiderReviewed by احمد هاتفی on Aug 28Rating:

طی گیمزکام ۲۰۱۷ کمپانی بتسدا و سازندگان بازی Dishonored: Death of the Outsider تریلری را از این عنوان را منتشر کردند. با گیمر همراه باشید.

 

Dishonored: Death of the Outsider یک نسخه فرعی از سری بازی های Dishonored می باشد که شخصیت اصلی آن یکی از کاراکترهای قسمت دوم این سری می باشد.

این عنوان مستقل می باشد و هیچ نیازی به داشتن نسخه های پیشین برای تجربه آن نیست. در این تریلر شاهد گیم پلی بازی هستیم و به راحتی می توان دید که جلوه های بصری در این بازی نسبت به عناوین گذشته فرق چندانی نداشته است اما گیم پلی بازی به لطف کاراکترهای جدید و قابلیت های جدید شکل جدیدی به خود گرفته است.

یکی از این ویژگی ها این است که در گیم‌پلی بازی Dishonored: Death of the Outsider مشاهده می کنید که بیلی لرک، قهرمان این نسخه، یک قابلیت بر پایه Void در اختیار دارد و می‌توانید مکان خود را روی سر دشمنان بازی تنظیم، به نقطه‌ی مورد نظر تلپورت کنید و دشمنی را که زیر پای شما قرار دارد به بدترین شکل ممکن بکشید.

بازی Dishonored: Death of the Outsider در تاریخ ۲۴ شهریور (۱۵ سپتامبر) روی پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان با قیمت ۲۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها