تاریخ انتشار نسخه واقعیت مجازی بازی‌های DOOM ،Fallout 4 و Skyrim

تاریخ انتشار نسخه واقعیت مجازی بازی‌های DOOM ،Fallout 4 و Skyrim

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تاریخ انتشار نسخه واقعیت مجازی بازی‌های DOOM ،Fallout 4 و SkyrimReviewed by احمد هاتفی on Aug 26Rating:

کمپانی بتسدا که نسخه واقعیت مجازی بازی‌های DOOM ،Fallout 4 و Skyrim را در E3 2017 معرفی کرده بود، حال تاریخ انتشار آن ها را معلوم کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بتسدا (Bethesda) از جمله کمپانی هایی است که قصد دارد بازی های بیشتری را در زمینه واقعیت مجازی بسازد. از این رو سه عنوان از بازی های محبوب خود را انتخاب کرده و نسخه های واقعیت مجازی آن ها را طراحی کرده است تا بازی باز با دید وسیع تر و با جزئیات بیشتر بازی را دنبال کند و هیجان وصف ناپذیری را تجبه کند.

در نمایشگاه E3 2017 بود که بستدا بازی های DOOM VFR ،Fallout 4 VR و Skyrim VR را معرفی کرد. اولین بازی واقعیت مجازی بتسدا، Fallout 4 VR خواهد بود که در تاریخ ۲۰ مهر (۱۲ اکتبر) به صورت انحصاری برای هدست وایو منتشر خواهد شد. هنوز هیچ اشاره‌ای به انتشار این بازی روی هدست‌های دیگر نشده است.

عنوان بعدی بتسدا بازی Skyrim VR خواهد بود که در تاریخ برای پلی استیشن VR منتشر می‌شود و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸، برای وایو نیز منتشر خواهد شد.

آخرین بازی هم Doom VFR خواهد بود که قرار است ۱۰ آذر (۱ دسامبر) برای پلی‌استیشن VR و وایو منتشر شود.

بازی‌های Skyrim VR و Fallout 4 VR، همان نسخه‌های اصلی بازی در قالب واقعیت مجازی خواهند بود که البته تغییراتی در کنترل آن‌ها اعمال شده تا بازی‌ها برای اجرا در حالت واقعیت مجازی مناسب باشند. اما بازی Doom VFR یک تجربه جدید است و تفاوت‌های زیادی با بازی Doom منتشر‌شده در سال ۲۰۱۶ خواهد داشت.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها