فیلم اختصاصی Joker ساخته می‌شود

فیلم اختصاصی Joker ساخته می‌شود

امیر پورمحمد ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ دیدگاه ها

بالاخره پس از چندین وقت و محبوبیت شخصیت جوکر در بین کامیک و سینما دوستان فیلم اختصاص جوکر ساخته می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

حال یک خبر خوش و یک خبر و بد وجود دارد و هر دو برای یک موضوع:

خبر بد برای افرادی است که به گروه موزیک Seconds to Mars 30 علاقه دارند و خبر خوش برای کسانی که فکر می‌کنند جرد لتو (jJared Leto) برای شخصیت جوکر مناسب نیست.

این فیلم دنباله و نشان‌دهنده احترام برای فیلم دهه ۸۰ مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) کارگردان افسانه‌ای دهه ۷۰ آمریکا خواهد بود و جرد لتو هیچ نقشی در این فیلم نخواهد داشت البته حضور او در فیلم اختصاص هارلی کوئین تائید شده است. حال یا بازیگران قبلی جوکر در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت یا شاید منتظر جوکر جدید خواهیم بود.

فیلم‌نامه توسط تاد فلیپس (Todd Phillips) و اسکات سیلور(Scott Silver) فیلم‌نامه‌نویس سری مجموعه فیلم‌های خماری (Hangover) در حال نوشته شدن است ولی در مراحل ابتدایی و اسکلت‌بندی داستان به سر می‌برد. آنچه مسلم است داستان این فیلم به هیچ یک از فیلم‌های قبلی دیسی شباهت نخواهد داشت.

اگر فیلم‌ها و شخصیت بتمن را خاکستری در نظر بگیریم این فیلم و شخصیت جوکر به معنی کامل سیاه خواهد بود. داستان فیلم در دهه ۸۰ و در شهر گاتهام رخ می‌دهد. زمانی که این شهر از فساد و تباهی رنج می‌برد زمانی که جنایت این شه را در بر گرفته است. نویسندگان این فیلم را به Raging Bull و The King Of Comedy تشبیه کرده‌اند.

با تمام این توصیفات و حضور نویسندگان فیلم خماری و صد البته حضور مارتین اسکورسیزی به عنوان مشاور دهنده در ساخت فیلم و عدم حضور جرد لتو به عنوان بازیگر نقش جوکر باید شاهد زنده شدن شخصیت جوکر در فیلم اختصاصی خود و دور شد این شخصیت از تباهی و نابودی بود.

منبع:

Gizmodo

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها