اولین جزئیات آپدیت ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ فاش شد

اولین جزئیات آپدیت ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ فاش شد

احمد هاتفی ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها

سونی در چند وقته اخیر بروزرسانی ریز و خردی را منتشر کرده است و حال اولین اطلاعات بروزرسانی بزرگ ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ فاش شده است. با گیمر همراه باشید.

 

در اوایل امسال بود که سونی یکی از بزرگترین بروزرسانی کنسول PS4 خود را منتشر کرد و می‌توان گفت این بروزرسانی حاوی بسیاری از بهبودها و ثبات عملکرد دستگاه می شد.

اما این بروزرسانی مشکلاتی را برای برخی از کاربران بوجود آورد و عمده ترین مشکل این بود که بازی‌بازان اظهار داشتند عملکرد و سرعت کنسول شان کند شده است و به همین خاطر بود که سونی تصمیم به ارائه آپدیت های ریز و کوچک گرفت و تا همین چند وقت پیش این بروزرسانی ها ادامه داشتند تا ثبات عملکرد در کنسول ها را بوجود بیاورند و آخرین آن ها بروزرسانی ۴٫۷۳ بود.

در ادامه می‌ توانید اولین جزئیات بروزرسانی بزرگ پلی‌استیشن ۴؛ نسخه ۵٫۰ را مشاهده کنید.

  • اضافه شدن قابلیت استریم گیم‌پلی از طریق اپلیکیشن توییچ با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی پلی‌استیشن ۴ پرو
  • کاربران می‌توانند هرکسی را که می‌ خواهند دنبال کنند. (این قابلیت قبل این تنها در دسترس افراد محدودی همانند توسعه دهندگان قرار داشت)
  • نمایش نوتیفیکیشن ها و آپلود/دانلود در بخش Quick Menu
  • تماشاگران می توانند در حالت واقعیت مجازی درباره بازی نظر بدهند.
  • Broadcast ها را می توان به انجمن پلی‌استیشن پیوند داد.
  • اضافه شدن پشتیبانی از زبان کشورهای چک، تایلند، یونان، اندونزی، ویتنام، رومانی و مجارستان.
  • این بروزرسانی همچنین چگونگی عملکرد اکانت‌های تابع را بهبود خواهد بخشید. این بروزرسانی جدید ابزارهای جدیدی برای والدین به ارمغان خواهد آورد تا بتوانند دسترسی فرزندانشان را به محتوای سرویس پلی‌استیشن نتوورک مدیریت کنند. تعدادی یا تمام این ابزار‌ها از طریق PC یا گوشی های همراه در دسترس کاربران خواهند بود.

این ها تنها تعداد کمی از ویژگی هایی هستند که در آپدیت جدید سونی برای کنسول PS4 اعمال خواهند شد. باید در آینده منتظر انتشار اخبار بیشتری از سوی سونی درباره این بروزرسانی باشیم. تا بحال خبری از تاریخ انتشار این  بروزرسانی منتشر نشده است.

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها