همکاری PES 2018 با تیم فوتبال فولام انگلیس

همکاری PES 2018 با تیم فوتبال فولام انگلیس

احمد هاتفی ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها
همکاری PES 2018 با تیم فوتبال فولام انگلیسReviewed by احمد هاتفی on Aug 8Rating:

کمپانی کونامی جدیدا اخباری را مبنی بر همکاری این شرکت با تیم فوتبال باشگاهی فولام انگلیس را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

فولام (Fulham FC) یکی از تیم‌های قدیمی و ریشه‌دار انگلیس و شهر لندن است که به تازگی اخبار همکاری این تیم با کمپانی سازنده بازی PES 2018 منتشر شده است.

در این همکاری قرار است که تمامی بازیکنان این تیم بصورت کامل اسکن شوند و تمامی آن‌ها با چهره‌ی واقعی خودشان در بازی حضور خواهند داشت و حرکات و عملکرد آن‌ها بیش از پیش مشابه واقعیت خواهد بود. همچنین در راستای این همکاری بیان شده است که تیم فولام در بازی PES 2018 با تمامی کیت‌های خود در بازی حاضر خواهد شد.

از این‌ پس پشت لباس‌های خانگی و خارجی و همچنین لباس سوم دروازه‌بان و بازیکن‌های فولام شاهد تبلیغ PES 2018 خواهیم بود. همچنین کونامی با بازی PES 2018 نیز جزو اسپانسر کیت‌های تیم جوانان فولام نیز خواهد بود.

از طرفی در جریان تبلیغ‌های باشگاه فولام شاهد حضور برجسته‌ی بازی PES 2018 خواهیم بود و این بازی در باشگاه فولام و فروشگاه‌های آنلاین مربوطه به فروش می‌رسد و با خرید این بازی، یک لباس مخصوص فولام نیز به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد.

در آخر بیان شده است که در فضای مجازی و در شبکه‌های اجتماعی، کمپانی کونامی (Konami) و باشگاه فولام همکاری نزدیکی را با هم خواهند داشت و در همین راستا شاهد برگزاری کمپین تبلیغاتی خواهیم بود تا برند PES و تیم‌هایی که در آن حضور دارند، در شبکه اجتماعی تبلیغ شوند.

همچنین رویداد خوبی که در این میان انجام شده است این است که کمپانی کونامی علاوه بر تبلیغ تیم اصلی فولام به تبلیغ و حمایت از جوانان این باشگاه و به سرمایه‌گذاری روی هر یک از آن‌ها خواهد پرداخت.

بازی Pro Evolution Soccer 2018 در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) برروی پنج پلتفرم ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها