بروزرسانی ۴.۷۳ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

بروزرسانی ۴.۷۳ پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

احمد هاتفی ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها
بروزرسانی 4.73 پلی‌استیشن 4 منتشر شدReviewed by احمد هاتفی on Aug 3Rating:

سونی بدنبال بهبود ثبات عملکرد دستگاه PS4 خود، آپدیت جدیدی را با عنوان ۴.۷۳ منتشر کرده است که همانند بروزرسانی ۴.۷۲ جزئی می‌باشد. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در چند وقته اخیر بروزرسانی‌های متعددی را با حجم‌های نسبتا کم منتشر می‌کند تا دستگاه‌هایی که پس از بروزرسانی بزرگ ۴.۵۰، که ویژگی‌های بسیاری را با خود به همراه داشت، دچار مشکل شده‌اند را بهبود ببخشد.

در همین راستا در چند روز گذشته خبر انتشار آپدیت جدیدی با عنوان بروزرسانی ۴.۷۳ اعلام شده است و باید این موضوع را گفت که نباید انتظار تغییر زیادی در سیستم کلی این دستگاه داشته باشیم. طبق چیزی که سونی اعلام کرده است، بروزرسانی ۴٫۷۳ پلی‌استیشن ۴ به طور کلی، به ارتقاء کیفیت این دستگاه می‌پردازد و عملکرد آن را بهبود می‌بخشد.

این بروزرسانی واجب می‌باشد و با اتصال کنسول به اینترنت این آپدیت خودکار دانلود شده و نصب خواهد شد. حجم آن ۳۴۰ مگابایت می‌باشد.

سونی در ماه گذشته اعلام کرده بود که تمامی این بروزرسانی ریز و خرد برای آماده‌سازی کنسول‌ها برای آپدیت بزرگ با عنوان بروزرسانی ۵ پلی‌استیشن ۴ می‌باشد که فعلا نسخه آزمایشی آن در حال امتحان می‌باشد و پس از اطمینان از سلامت و کامل بودن آن تاریخ عرضه آن اعلام خواهد شد.

آخرین بروزرسانی بزرگ کنسول PS4 بروزرسانی ۴.۵ می‌باشد که با مراجعه به این مطلب می‌توانید جزئیات آن را مطالعه کنید.

 

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها