اطلاعات جدید بازی Resident Evil: Revelations

اطلاعات جدید بازی Resident Evil: Revelations

احمد هاتفی ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اطلاعات جدید بازی Resident Evil: RevelationsReviewed by احمد هاتفی on Aug 2Rating:

کمپانی کپ‌کام در جدیدترین اخبار خود اطلاعاتی را درباره تاریخ انتشار بازی Resident Evil: Revelations و نسخه نینتندو سوییچ منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی کپ‌کام قبل این نیز تاریخ انتشار بازی Resident Evil: Revelations را ۳۱ آگوست ۲۰۱۷ اعلام کرده بود اما به تازگی و طی اخبار جدیدی اعلام کرده است که عنوان ریمسترشده Revelations دو روز زودتر از تاریخ اعلام شده قبلی و در ۲۹ آگوست عرضه خواهد شد.

همچنین این کمپانی توضیحات و اطلاعاتی را درباره نسخه نینتندو سوییچ این بازی ارائه داده است. نسخه نینتندو سوییچ بازی Resident Evil: Revelation در اواخر سال ۲۰۱۷، طی یک بسته کامل منتشر خواهد شد و جالب است که بازی Resident Evil Revelations 2 را نیز در خود دارد. اگرچه هنوز اطلاعات تکمیلی یا قیمت این بسته اعلام نشده است.

طبق اعلام Capcom نسخه ریمستر بازی Resident Evil: Revelations که بزودی منتشر خواهد شد، زیباترین عنوان تا بحال می‌باشد که با کیفیت ۱۰۸۰p روی کنسول‌های مختلف اجرا خواهد شد.

در ادامه توضیحات کمپانی کپ‌کام آمده است که نرخ فریم بازی بهبود یافته است و سطح جزئیات محیط افزایش یافته و همچنین انیمیشن‌های موجودات درون بازی، بهتر و بهینه تر شده‌اند.

همه محتواهای الحاقی که پیش از این برای بازی منتشر شده بود، در نسخه ریمستر شده وجود خواهد داشت و قیمت آن برای هر دو پلتفرم مقصد، ۱۹٫۹۹ دلار تعیین شده است.

همانطور که انتظار می‌رود نسخه ریمسترشده بازی Resident Evil Revelations دستخوش تغییراتی بوده است و از جمله آن‌ها می‌توان به گنجانده شدن مورد محبوب raid mode و The Ghost Ship: Chaos می‌شود که بازیکنان توسط آن می‌توانند مراحل کلاسیک را با اسلحه ها، تجهیزات و ارتقاهای قدرتمندی بازی کنند.

جایگذاری دشمنان نیز دستخوش تغییراتی شده است تا بازی سطح جدیدی از چالش را ارایه دهد.

Resident Evil: Revelations برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت کپ‌کام (Capcom) به صورت انحصاری برای کنسول دستی ۳DS منتشر شد، سپس این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، Wii U و اکس‌باکس ۳۶۰ در تاریخ ۲۱ مه ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی، ۲۳ مه ۲۰۱۳ در ژاپن و استرالیا و ۲۴ مه ۲۰۱۳ در اروپا عرضه شد.

برای اطلاع از داستان بازی Resident Evil: Revelations می‌توانید به اینجا سر بزنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها