اطلاعات جدید نسخه کالکتور بازی WWE 2K18

اطلاعات جدید نسخه کالکتور بازی WWE 2K18

احمد هاتفی ۰۵ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اطلاعات جدید نسخه کالکتور بازی WWE 2K18Reviewed by احمد هاتفی on Jul 27Rating:

کمپانی ۲K Games در جدیدترین اخبار بازی WWE 2K18 اطلاعاتی را درباره نسخه کالکتور این عنوان منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی ۲K در ماه گذشته اطلاعاتی را درباره بازی WWE 2K18 اعلام کرده بود اما جزيیاتی را در این باره نگفته بود. همپنین اعلام شده بود که این بازی نسخه نینتندو سوییچ خواهد داشت و با فاصله زمانی با کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

نسخه‌ی (Cena (Nuff شامل محتویات نسخه‌ی دیلاکس WWE 2K18 می‌شود؛ یعنی سیزن پس بازی، کشتی‌گیران باتسیتا (Batista) و راب ون دم (Rob Van Dam) و دو مدل مختلف از جان سینا (John Cena) با نام‌های One Night Stand و Wrestlemania 26.

علاوه بر این‌ها، این نسخه از بسته‌بندی ویژه‌ای بهره می‌برد و حاوی اکشن فیگور جان سینا به همراه نماد شانزدهمین قهرمانی و تصویری با دست نوشته‌ی وی است. ضمنا این نسخه چندین Supercard برای جان سینا، باتسیتا و راب ون دم را در بازی اصلی با خود به همراه دارد. در آخر، باید بگوییم که قیمت این نسخه‌ی کلکسیونی ۱۴۹٫۹۹ دلار است.

با سفارش نسخه کالکتور یا نسخه Deluxe edition، می‌توانید این بازی را ۴ روز زودتر یعنی در ۱۳ اکتبر در اختیار داشته باشید. نسخه Deluxe edition بازی WWE 2K18 بصورت فیزیکی و دیجیتالی قابل خرید خواهند بود، اما کالکتور این بازی تنها بصورت فیزیکی بفروش خواهد رسید.

WWE 2K18 در ۱۷اکتبر مصادف با ۲۵ مهر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان منتشر می‌گردد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها