تریلر فیلم Avengers Infinity War

تریلر فیلم Avengers Infinity War

امیر پورمحمد ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها
تریلر فیلم Avengers Infinity WarReviewed by امیر پورمحمد on Jul 24Rating:

درز ویدیو تریلر قسمت جدید فیلم انتقام جویان از پنل مارول در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو. با گیمر همراه باشید.

 

در چند روز گذشته پنل مارول شاهد تریلرها و سخن‌رانی‌های بسیاری بوده است اما شاید مهم‌ترین پروژه این کمپانی در حال حاضر قسمت جدید انتقام جویان با نام کامل انتقام جویان جنگ بی‌نهایت (Avengers Infinity War) است. توجه بسیاری از بازدیدکنندگان از نمایشگاه بر روی این فیلم بوده است و کمپانی مارول نیز با سیاست‌های خود در چند روز گذشته به خوبی توانست طرفداران را در خماری اخبار از این فیلم قرار دهد تا اینکه چندی پیش تریلری از این فیلم منتشر شد.

سیاست‌های این کمپانی به‌ گونه‌ای بود که در ابتدا با معرفی چندین فیلم و سریال خود نمایشگاه را آغاز کرد. چندی پیش نیز چه به عمد چه به صورت اتفاقی چندین پوستر به صورت اسپویل از پنل مارول در فضاهای مجازی منتشر شدند. که انتشار آن‌ها بیشتر به یک سیاست از پیش تعیین شده نزدیک است تا یک نفوذ توسط طرفداران. سیاست‌های این شرکت تا جایی ادامه دارد که تریلر فیلم انتقام جویان را دقیقاً پس از نمایش تریلر لیگ عدالت (Justice League) نمایش داد.

تا کنون هیچ فیلمی از تریلر لیگ عدالت دی سی در فضاهای مجازی وجود ندارد. ولی بازهم و بازهم به صورت اتفاقی و یک نفوذ بسیار کلیشه‌ای فیلم تریلر انتقام جویان توسط چندین سایت و شبکه در فضاهای مجازی منتشر شد که با توجه به قانون کپی‌رایت از قرار دادن این ویدیو در این مطلب خودداری می‌کنیم ولی با یک سرچ ساده می‌توانید این فیلم را مشاهده کنید.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها