اطلاعاتی در مورد فیلم فیلم Aquaman

اطلاعاتی در مورد فیلم فیلم Aquaman

امیر پورمحمد ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها
اطلاعاتی در مورد فیلم فیلم AquamanReviewed by امیر پورمحمد on Jul 24Rating:

کمپانی برادران وارنر اولین تریلر فیلم اکوآمن را در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو به نمایش درآوردند. با گیمر همراه باشید.

 

بهار گذشته کمپانی دی سی (DC) با اکران فیلم بتمن علیه سوپرمن توانست فروش خوبی را به دست آورد. به دنبال آن با معرفی یک همایش از هیرو‌های دی سی با نام لیگ عدالت (Justice League) بیشتر و بیشتر محبوبیت به دست آورد. اکنون سیاست‌های این کمپانی به مرحله نمایش شخصیت‌ها و تولید فیلم‌های اختصاصی برای آن‌ها رسیده است.

پس از معرفی شخصیت آکوامن در فیلم لیگ عدالت مشخص شد که این شخصیت نیز مانند سایر شخصیت‌ها مانند سوپرمن  که دارای دو قسمت فیلم اختصاصی (Man of Steel) و یا فلش که سریال اختصاصی برای خود دارد برای خود فیلم مجزای خواهد داشت.

اوایل امسال فیلم‌برداری فیلم اختصاصی اکوامن آغاز شد و قول قرارها برای اکران آن نیز اواخر سال ۲۰۱۸ اعلام شده. طرفداران نیز برای دیدن این فیلم هیجان‌زده هستند و بالاخره چندی پیش در نمایشگاه کامیک کان امسال در حالی که تمرکز اصلی کمپانی وارنر و دی سی فقط و فقط بر روی لیگ عدالت بود تریلر رسمی فیلم منتشر شد تا طرفداران دی سی شاهد صحنه‌هایی از این فیلم باشند.

البته تا این لحظه این تریلر به فضاهای مجازی درز نکرده است و فقط افرادی که در نمایشگاه شاهد آن بوده‌اند از آن نقل قول کرده‌اند.

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها