ویدیو: معرفی شخصیت جدید بازی Tekken 7

ویدیو: معرفی شخصیت جدید بازی Tekken 7

احمد هاتفی ۲۹ تیر ۱۳۹۶ دیدگاه ها

آقای کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada)، شخصیت جدید بازی تکن ۷ را طی رویداد EVO 2017 معرفی کرده است. نام این کاراکتر Geese Howard می‌باشد. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی و طی مراسم EVO 2017 شخصیت جدیدی که به عنوان مهمان قرار است برای بازی تکن ۷ بیاید، معرفی شد.

EVO بزرگ‌ترین مسابقات سالانه بازی‌های مبارزه‌ای است که امسال عناوینی مثل Street Fighter V ،Tekken 7 ،Guilty Gear Xrd Rev 2 ،Injustice 2 ،Super Smash Bros Melee ،Super Smash Bros Wii U ،BlazBlue Central Fiction ،The King of Fighters XIV و Ultimate Marvel Vs Capcom 3 در آن حضور داشتند.

یکی از اخباری خوبی که برای طرفداران تکن منتشر شد این بود که شخصیت سری‌ بازی‌های Fatal Fury و The King of Fighters یعنی Geese Howard قرار است به بازی تکن ۷ اضافه گردد.

Geese Howard یک شخصیت منفی و از کاراکترهای معروف سری بازی‌های The King of Fighters، Art of Fighting و شخصیت منفی اصلی سری Fatal Fury می‌باشد. نکته جالب این جا است که او در سری Fatal Fury و طبق داستان آن، مرده است.

این در حالی است که در طرف دیگر، او در سری The King of Fighters زنده است و در آخرین نسخه این سری که The King of Fighters XIV نام داشت، ایفای نقش کرد.

در جدیدترین تریلر تکن ۷ شاهد این هستیم که آقای کاتسوهیرو هارادا خود در ویدیو حضور دارد و شخصیت جدید این بازی را انتخاب می‌کند و به معرفی آن می‌پردازد.

شرکت SNK که خالق بازی‌های The King of Fighters، Art of Fighting می‌باشد، شخصیت Geese Howard را بوجود آورده است. فعلا تاریخی برای اضافه‌شدن این کاراکتر برای بازی تکن ۷ اعلام نشده است.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی کاراکتر Geese Howard برای بازی Tekken 7 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها