ساخت زندگی‌نامه Charles Manson توسط Quentin Tarantino

ساخت زندگی‌نامه Charles Manson توسط Quentin Tarantino

امیر پورمحمد ۲۳ تیر ۱۳۹۶ نظرات

برسی برخی از شایعات در مورد آخرین اثر ترنتینو که در مورد زندگی‌نامه چارلز منسون است. با گیمر همراه باشید.

 

کویین ترنتینو (Quentin Tarantino) برنده جایزه اسکار بهترین کارگردان, یکی از کارگردان‌های هالیوودی است که فیلم‌های در حال ساخت او همیشه نقل مجالس و یکی از بحث‌های جذاب سینمایی است. حال چند سالی است که خبری از او در صنعت فیلم‌سازی نیست به صورت دقیق آخرین فیلم ساخت شده توسط او در سال ۲۰۱۵ بوده است ولی طبق مصاحبه‌ای که با وی صورت گرفته است او در حال کار بر روی فیلمی اقتباسی از زندگی چارلز منسون (Charles Manson) قاتل معروف آمریکایی و رئیس فرقه خانواده منسون است.

 

فیلم,فیلم جدید,کویین ترنتینو,برد پیت,جنیفر لارنس,جدیدترین فیلم کویین ترنتینو,ساخت زندگی‌نامه چارز منسون توسط کویین ترنتینو,زندگی‌نامه چارز منسون,همکاری جنیفر لارنس و برد پیت,آخرین فیلم برد پیت,آخرین فیلم جنیفر لارنس, Quentin Tarantino, Jennifer Lawrence, Brad Pitt, Sharon Tate

 

برای بازیگران این فیلم شایعات بسیار جذابی در فضاهای مجازی ایجاد شده است. طبق این شایعه‌ها ترنتینو از برد پیت (Brad Pitt) برای بازی در این فیلم درخواست کرده است و با توجه به سابقه کاری آن‌ها این شایعه دور از انتظار نیست.

هم‌چین شایعاتی از تماس‌هایی با جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) هنرپیشه با استعداد که چند سال است در بهترین فیلم‌های هالیوودی حضور دارد و موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازی گر زن نیز شده است وجود دارد.

همچنین اسپویل هایی نیز از فیلم‌نامه در اختیار است که به واقعه کشته شدن شارون تیت (Sharon Tate) هنرپیشه معروف دهه ۶۰ امریکا اشاره دارد که در آگوست سال ۱۹۶۹ توسط منسون به قتل رسید. شایعه‌ای در مورد حضور  مارگوت روبی (Margot Robbie) در نقش شارون وجود دارد.

البته تمام این شایعات می‌تواند در حد حدس گمان باشد و تا زمانی که خود ترنتینو در مورد فیلم خبر ندهد نمی‌توان در مورد درستی این شایعات اظهار نظر کرد. ولی آنچه معلوم است این است که باید منتظر خبرهایی خوش از سوی این کارگردان پیش کسوت سینما بود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات