تبلیغات بازی God of War 4 برای نمایشگاه E3 2017

تبلیغات بازی God of War 4 برای نمایشگاه E3 2017

احمد هاتفی ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ دیدگاه ها

با وجود این که زمان کمی تا شروع نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ نمانده است، شهر لس آنجلس رنگ و بوی بازی‌های ویدیویی را به خود گرفته است. با گیمر همراه باشید.

 

نمایشگاه بازی سال ۲۰۱۷ قرار است در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شود و به همین دلیل این شهر در حال آماده‌سازی خود برای این رویداد مهم است. از جمله اقداماتی که در این شهر اتفاق افتاده است، طراحی ساختمان‌های بلند و معروف شهر با تصویر بازی‌های مورد انتظار است.

بازی God of War یکی از برترین بازی‌های تاریخ شرکت سونی و استودیو سانتا مونیکا است، سال گذشته نسخه جدیدی از این بازی با عنوان God of War 4 در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و حال در شهر لس آنجلس تبلیغات گسترده‌ای را برای این بازی انجام می‌دهند.

سونی قرار است بازی‌های بزرگی را نظیر Spider-man، بازی Days Gone، سری Gran Turismo و Uncharted: The Lost Legacy در نمایشگاه امسال معرفی کند اما آن چه مشخص این است که برنامه‌های جداگانه و خاصی را برای کریتوس کبیر طراحی کرده‌اند و شاید بزرگتر از هر بازی دیگری به این عنوان بپردازند.

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره جزئیات کنفرانس سونی منتشر نشده است اما ممکن است در این رویداد تریلر جدید را از بازی God of War 4 منتشر کند و اطلاعات بیشتری را در اختیار هواداران خود و دوست‌داران خدای جنگ بگذارد.

بازی God of War 4 در دست ساخت توسط استودیو سانتا مونیکا می‌باشد. این بازی هشتمین عنوان از سری بازی‌های خدای جنگ است که قرار است در انحصار کنسول پی‌استیشن ۴ باشد. داستان بازی از یونان باستان به اسکاندیناوی رفته است و حال کریتوس پدری خشمگین است که علاوه بر تسلط بر مشکلات، باید مراقب پسرش؛ آترئوس باشد.

نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ قرار است از ۱۸ خرداد ۹۶ کار خود  را در شهر لس آنجلس آمریکا شروع کند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها