شایعه: تاریخ عرضه بازی God of War 4 مشخص شد

شایعه: تاریخ عرضه بازی God of War 4 مشخص شد

احمد هاتفی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱

کریستوفر جاج، صداپیشه نقش کریتوس در بازی‌ خدای جنگ، در بیوگرافی صفحه توییترش زمان عرضه بازی God of War 4 را سال ۲۰۱۸ اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

سال گذشته در نمایشگاه E3 بود که خبری در محل کنفرانس شرکت سونی (Sony) همه حضار را میخ کوب کرد. شرکت سونی به همراه استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) اعلام کرد که بازی خدای جنگ ۴ در حال ساخت و توسعه است و کارگردان افسانه‌ای این سری یعنی آقای کوری بارلوگ ساخت آن را برعهده دارد.

از آن روز به بعد هیچ خبر و اطلاعات دیگری از این شاهکار صنعت بازی به بیرون درز نکرده است و شرکت سونی به خوبی توانسته است در مقابل شایعات ایستادگی کند.

چندی پیش نیز فراخوانی توسط استودیو سانتا مونیکا برای متخصص بخش چندنفره بازی‌های ویدیویی منتشر شده بود که احتمال می‌رفت بازی God of War 4 نیز این ویژگی را داشته باشد، اما نه سونی و نه استودیو سازنده واکنشی نشان نداده‌اند و همچنین آقای کوری بارلوگ گفته بود که بازی دارای بخش چندنفره نخواهد بود.

به تازگی نیز صداپیشه نقش کریتوس (Kratos) یعنی کریستوفر جاج در صفحه رسمی توییترش در بخش بیوگرافی نوشته است که تاریخ انتشار بازی God of War 4 سال ۲۰۱۸ است. اما این بازیگر قبلا اعلام کرده بود که بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و به تازگی صفحه تویترش را بروزرسانی کرده است و این خبر را منتشر کرده که ۲۰۱۸ سال انتشار این عنوان است.

حال باید منتظر نمایشگاه بازی‌های ویدیویی، E3 در تاریخ ۱۸ خرداد باشیم و بیشتر از همه منتظر انتشار اخباری بیشتر از عنوان God of War 4.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها
  1. Bradford گفت:

    سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
    بشه

    my blog :: مهاجرت کردن به کانادا