ویدیو: تاریخ عرضه بازی Star Wars Battlefront 2

ویدیو: تاریخ عرضه بازی Star Wars Battlefront 2

احمد هاتفی ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها

کمپانی الکترونیک آرتز (EA) به تازگی تریلری از بازی Star Wars Battlefront 2 و تاریخ عرضه این بازی را منتشر ساخته است. با گیمر همراه باشید.

 

اگر طرفدار سری فیلم‌های Star Wars باشید بی‌شک نباید این بازی را از دست بدهید. بازی Star Wars Battlefront 2 به دنبال نسخه اول این بازی منتشر خواهد شد که بر خلاف قسمت اول این عنوان دارای بخش داستانی خواهد بود.

طبق تازه‌ترین اخبار کمپانی الکترونیک آرتز (EA) اعلام شده است که بازی Star Wars Battlefront II در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) برای پی‌سی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در بازی Star Wars Battlefront 2 شما کنترل فردی بنام «ایدن ورسیو» را بر عهده خواهید داشت که فرمانده امپریال است و قصد دارد اتحاد ربل (Rebellion) را از بین ببرد. سازندگان گفته‌اند که بازی‌باز می‌تواند کنترل شخصیت‌های دیگر مثل لوک اسکای‌واکر و کایلو رن را در برخی از بخش‌های بازی بر عهده بگیرد و ماموریت‌های خاصی را با آن‌ها انجام دهد.

همچنین این بازی دارای بخش چندنفره است که از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا با توجه به این که در بازی دسته‌ها و قوم‌های فضایی مختلفی وجود دارد، افراد می‌توانند گروه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به مبارزه با تیم حریف بروند.

تریلر منتشر شده از بازی Star Wars Battlefront 2 با روایت‌گری ایدن ورسیو؛ از شخصیت‌های فیلم و بازی Star Wars است که در آن، داستان بازی بازگو می‌شود و اتفاقات پیش رو نیز بیان می‌شوند و همچنین در این تریلر مشاهده می‌کنید که قهرمان‌های مختلف از بازه‌های متفاوت مجموعه جنگ ستارگان حضور دارند.

  • اولین تریلر بازی Star Wars Battlefront 2

این تریلر قرار بود در جریان مراسم استار وارز پخش شود که زودتر از تاریخ مقرر از طریق وب‌سایت نئوگف فاش شد. حال حساب رسمی EA Star Wars در یوتیوب، نسخه کامل این تریلر را منتشر کرده است. این تریلر در جریان افتتاح پنل بازی Star Wars Battlefront II در مراسم جشن استار وارز پخش شد. در این پنل، سخنگویانی از کرایتریون، استودیوهای موتیو، دایس و لوکاس‌فیلم حضور دارند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها