ویدیو: اولین تریلر بازی Destiny 2

ویدیو: اولین تریلر بازی Destiny 2

احمد هاتفی ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها

تنها بعد از ۱ روز از انتشار تیزر بازی Destiny 2، استودیو بانجی (Bungie) به گفته خود عمل کرد و تریلری را از بازی Destiny 2 منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

دو روز پیش استودیو بانجی، استودیو سازنده بازی Destiny 2 به دنبال شایعات منتشر شده از بازی، ابتدا با انتشار تصویری در صفحه توییتر خود، بازی را رسما معرفی کرد و سپس با انتشار تیزری، وقایع داستانی و حوادثی را که قرار است در این بازی اتفاق بیافتد را بوسیله یکی از کاراکترهای بازی بنام Cayde-6 بازگو کرد. حال این استودیو در تازه‌ترین اخبار بازی Destiny 2، طبق قولی که داده بود تریلری را به همراه اطلاعاتی از بازی منتشر کرده است.

همچنین طبق شایعاتی که از طرف فروشگاه GameStop ایتالیا منتشر شده بود، زمان انتشار بازی Destiny 2، در تاریخ ۸ سپتامبر سال ۲۰۱۷ خواهد بود و همچنین نسخه بتا بازی در فصل تابستان برای علاقه‌مندان عرضه خواهد شد.

اولین خبری که استودیو بانجی داده است این است که نسخه دوم بازی Destiny برخلاف عنوان قبلی، علاوه‌ بر ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

نخستین تریلر بازی Destiny 2، ویدیویی سینمایی است و خبری از گیم‌پلی بازی نیست. اما استودیو بانجی اعلام کرده است که در تاریخ ۲۸ اردیبهشت، لایوی استریمی برگزار خواهد کرد که در آن گیم‌پلی بازی به نمایش درمی‌آید.

در ادامه می‌توانید اولین تریلر بازی Destiny 2 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

همچنین استودیو بانجی همزمان با انتشار نخستین تریلر بازی Destiny 2، متنی را منتشر کرده است که در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

“آخرین شهر امن انسان‌ها مورد حمله نیرو‌های Red Legion به رهبری Ghaul قرار گرفته و سقوط کرده است. Ghaul قدرت نگهبان‌های شهر را از آن‌ها گرفته است و حال وظیفه شما است که به نقاط ناشناخته‌ای سفر کرده و سلاح‌ها و قابلیت‌های مبارزه جدیدی را به دست بیاورید. سپس باید بازماندگان انسان‌ها را با یکدیگر متحد کنید و به نبرد Red Legion رفته و با Ghaul روبرو شوید.”

بازی Destiny 2 دارای دو بسته الحاقی با عنوان‌های Expansion I و Expansion II خواهد بود. طبق اعلام بانجی، بسته‌های الحاقی بازی شامل مواردی مثل مراحل داستانی جدید، فعالیت‌های جدیدی که به شکل همکاری تیمی انجام می‌شوند، بخش چندنفره رقابتی و همچنین سلاح‌ها، زره‌ها و تجهیزات جدید خواهند بود.

قسمت قابل توجه این اطلاعات این است که استودیو سازنده گفته است بخش رقابتی چند نفره در سیزن پس قرار دارد. بنابراین ممکن است این بخش را در نسخه اصلی و اولیه بازی شاهد نباشیم.

با تمام این اطلاعات، بازی‌بازان و علاقه‌مندان به بازی Destiny 2 بی‌صبرانه منتظر ۲۸ اردیبهشت، برای عرضه گیم‌پلی بازی و اطلاعات جدید از آن هستند.

طبق آخرین اخبار، بازی Destiny 2 قرار است در تاریخ ۸ سپتامبر سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های PC، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه شود.

منبع:

GameStop

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها