داستان جدید Call of Duty درباره جنگ جهانی دوم است

داستان جدید Call of Duty درباره جنگ جهانی دوم است

احمد هاتفی ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو Sledgehammer سازنده نسخه جدیدی بازی Call of Duty است که به تازگی شایعه شده که این قسمت در زمان جنگ جهانی دوم روایت خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش اعلام شد نسخه جدیدی از بازی محبوب Call of Duty در راه است. حال شایعاتی درباره این که زمان بازی به جنگ جهانی دوم باز گشته است، مطرح شده است. ساخت این قسمت از بازی Call of Duty بر عهده استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer) خواهد بود.

  • تصویری از عنوان احتمالی Call of Duty: WW2:

این شایعه از جایی قوت می‌گیرد که ناشر بازی یعنی شرکت اکتیویژن (Activision) گفته بود این بازی قرار است به ریشه‌های سری بازگردد و حال در جدیدترین اخبار بازی، شایعه‌ای منتشر شده که بر اساس آن، نسخه سال ۲۰۱۷ بازی Call of Duty قرار است در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد.

به دنبال این شایعات حتی تصاویری از این عنوان با نام Call of Duty: WW2 در فضای مجازی منتشر شده است که این اخبار را بیشتر از پیش تایید می‌کند اما با همه این‌ها باید منتظر اخبار و واکنش استودیو سازنده و شرکت اکتیویژن باشیم. به احتمال زیاد شرکت اکتیویژن این بازی را ماه آینده رسما معرفی خواهد کرد و در نمایشگاه E3 هم قسمت‌های مختلفی از آن نشان می‌دهد.

سه نسخه اول سری Call of Duty در دوران جنگ جهانی جریان داشتند و بازی‌های بسیار خوبی بودند. نسخه چهارم این مجموعه یعنی Modern Warfare برای اولین بار سراغ جنگ‌های مدرن رفت که البته کیفیت بازی بسیار عالی بود و پس از آن هم در نسخه پنجم یعنی World at War دوباره نبرد‌های جنگ جهانی دوم را تجربه کردیم و پس از آن همه نسخه‌های بازی به نبرد‌های مدرن و آینده پرداختند. حال شرکت سازنده سری بازی‌های COD به دنبال سفر به گذشته و جنگ در میدان‌های جنگ جهانی دوم هستند.

همچنین عرضه بازی Battlefield 1 ثابت کرد که هنوز هم بازی‌بازان بسیاری علاقه‌مند به بازی در حال و هوای جنگ جهانی و گذشته هستند و زمان آن رسیده تا سری بازی‌های Call of Duty از جنگ‌های مدرن به زمان گذشته و جنگ جهانی بروند.

منبع:

Attack of the Fanboy

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها