ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Vikings: Wolves of Midgard

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Vikings: Wolves of Midgard

احمد هاتفی ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها

Vikings: Wolves of Midgard یک بازی نقش‌آفرینی در باب وایکینگ‌ها است که برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Vikings: Wolves of Midgard یک اثر نقش‌آفرینی اکشن است که در دوران جنگ‌های راگنورک اتفاق می‌افتد و کاربران با المان‌های سریع و تاکتیکی به جنگ در سرزمین‌های میدگارد (Midgard) می‌روند. در تریلری که از بازی منتشر شده است می‌توانید نمایشی از مبارزات بی‌رحمانه و نبردهای حماسی با باس فایت‌های بازی و توضیحات سازندگان آن را تماشا کنید.

بازی Vikings Wolves of Midgard یک بازی بسیار معروف در سبک اکشن و نقش آفرینی است که به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از کاراکترهای مختلف به جنگ دشمنان خود بروید. دشمنانی که به سردی یخ هستند! در این بازی شما باید با انواع و اقسام موجودات افسانه‌های روبرو شوید و خون آن‌ها را جمع کنید. با استفاده از خون این موجودات و فدا کردن این خون‌ها در راه خدایان، از آن‌ها قدرت‌ و توانایی‌های جدیدی بگیرید.

گرافیک بازی Vikings Wolves of Midgard بسیار جذاب است و تصویرسازی‌های بسیار خوبی توسط شرکت بازی سازی Games Farm در این بازی گنجانده شده است. این بازی توسط شرکت Kalypso Media Digital در بازار استیم عرضه شده است.

کمپانی Kalypso Media در توضیحاتی، بازی Vikings: Wolves of Midgard را این‌گونه شرح داده است:

“بازی Vikings: Wolves of Midgard شما را به سرزمین‌های میدگارد می‌برد، جهانی که برمبنای اسطوره و تاریخ وایکینگ‌ها ساخته شده است. با «جوتان» مهیب، انبوهی از موجودات از مرگ برگشته ترسناک و شرور و دیگر هیولاهای بی شمار راگناروک به تنهایی یا با یکی از دوستانتان از طریق بخش همکاری چندنفره آنلاین بازی به مبارزه بپردازید. در استفاده از سلاح‌های قدرتمند از جمله شمشیر و سپر، چکش‌های دو دستی، تبرهای دوتایی و کمان‌های سریع استاد شوید.

در مبارزات خون به دست آورید و به خدایان بدهید تا قدرت‌های جادویی ویرانگر بگیرید و آن‌ها را با دیگر قدرت‌های ویژه ارتقا دهید. در کنار حالت داستانی معمولی (و حالت New Game+)، بازیکنان می‌توانند در بخش Trials of the Gods به زور آزمایی بپردازند؛ حالت چالشی ویژه بازی که به بهترین مبارزان تجهیزات ویژه و سنگ‌های قیمتی پاداش می‌دهد.”

ویژگی‌های بازی Vikings: Wolves of Midgard:

  • ترکیب فانتزی و اسطوره شناسی اسکاندیناوی: در سرزمین‌های میدگارد، زمین‌های یخ زده نیفلهایم و سرزمین غلیان بالهایم در نقش مبارزه درنده وایکینگ یا یک شیلدمیدن بی رحم سفر کنید.
  • فیمبولوینتر مرگبار: در برابر سرمای مرگبار مقاومت کنید و برای بقا از خود در برابر قرار گرفتن در معرض خشم طبیعت محافظت کنید.
  • پیش‌کش به خدایان: خون دشمنان کشته شده خود را جمع آوری کنید و آن را در قربانگاه قربانی کنید تا از سوی خدایان هدایایی برای بهبود نیروهایتان دریافت کنید.
  • خشم دیوانه‌وار: با فعال کردن حالت Rage از خشم خود برای نابود کردن دشمنان در یک مبارزه خونین استفاده کنید.
  • هنر مبارزه: مهارت خود با هر سلاح را کامل کنید تا از پتانسیل واقعی آن‌ها بهره ببرید. سلاح‌ها شامل شمشیر، کمان و عصای جادو می‌شوند.
  • نیروهای خدایان: مهارت‌های خدایان را با به گردن آویختن گردنبندهای نیرو مانند طلسم تور یا لوکی از آن خود کنید. مهارت‌های خود را در حالت Trials of the Godss بسنجید تا پاداش بیشتری دریافت کنید.
  • کار تیمی: با یکی از دوستان خود در سفر به سرزمین میدگارد همراه شوید تا یک حالت چندنفره آنلاین حماسی را تجربه کنید. امکان انتخاب چهار درجه سختی براساس مهارت و استعداد شما وجود دارد. آیا جرات تجربه بازی در حالت بی امان هاردکور را خواهید داشت؟
  • قبیله گرگ‌ها: دهکده خود را از نو بسازید و قبلیه خود را به سوی پیروزی هدایت کنید. ساختمان‌هایی از جمله کارگاه ساخت سلاح، زره و سنگ‌های جادویی را ارتقا دهید تا محتوا و تجهیزات بیشتری دریافت کنید.
  • سلاح‌های افسانه‌ای: تکه‌های پراکنده سلاح‌ها و زره‌های اسطوره‌ای را پیدا کنید و تا با مهیب‌ترین موجودات سرزمین مقابله کنید.
  • محیط‌های انهدام پذیر: از محیط اطراف خود با نابودی اشیا استفاده کنید.

بازی Vikings: Wolves of Midgard هم اکنون با قیمت ۳۹.۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها به صورت فیزیکی و دیجیتالی در دسترس است.

در ویدیو زیر می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی Vikings Wolves of Midgard را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

داستان بازی Vikings Wolves of Midgard: 

از گرگ‌ها بترسید. آن‌ها به سردی یخ هستند و برای زنده ماندن از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند! داستان بازی Vikings Wolves of Midgard روایتگر یک افسانه است. افسانه که داستانی را در بر دارد که زمانی‌که سردترین زمستان رو به خاموشی برود، Jotan بار دیگر باز می‌گردد تا انتقام خود را از خدایان Asgard بگیرد. جهان رو به نابودی می‌رود و سرنوشت Midgard نامعلوم است. اما زمانی‌که غول‌های Fire و Frost (آتش و یخ) ارتش خود را آماده حرکت کنند، به قبیله Ulfung برخورد می‌کنند.

گروهی از تبعید شدگان قبیله وایکینگ‌ها باید گرد هم بیایند تا سرنوشت خود را بسازند و با استفاده از توانایی‌های خود از نابودی جهان جلوگیری کنند. در بازی Vikings Wolves of Midgard شما به عنوان رئیس قبیله باید از نابودی Midgard جلوگیری کنید و با استفاده از توانایی‌های خود کاری کنید که از هجوم دشمنان جلوگیری کنید و موجودات شیطانی Fimbulwinter را به طور کامل نابود کنید.

پس دست به کار شوید چرا که سرنوشت جهان به دست شماست و این توانایی‌های شما است که از وقوع آخرالزمان جلوگیری می‌کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها