استودیو بانجی رسما بازی Destiny 2 را معرفی کرد

استودیو بانجی رسما بازی Destiny 2 را معرفی کرد

احمد هاتفی ۰۸ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها
استودیو بانجی رسما بازی Destiny 2 را معرفی کردReviewed by احمد هاتفی on Mar 28Rating:

به دنبال شایعات درباره زمان عرضه و تصاویری از پوسترهای بازی Destiny 2 توسط GameStop ایتالیا، این بازی توسط استودیو بانجی به صورت رسمی معرفی شد. با گیمر همراه باشید.

 

در روز گذشته استودیو بانجی سازنده بازی Destiny 2 پس از شایعات منتشر شده درباره‌ی زمان عرضه و جزئیاتی از بازی، با انتشار تصویری در صفحه رسمی توییتر خود، این بازی را معرفی کرد. ساخت و انتشار بازی Destiny 2 از خیلی وقت پیش توسط شرکت اکتیویژن (Activision)، ناشر بازی تایید شده بود.

  • تصویر منتشر شده از طرف استودیو بانجی برای معرفی بازی Destiny 2:

با توجه به این که شایعات جدیدی از طرف فروشگاه GameStop ایتالیا درباره زمان عرضه (۸ سپتامبر ۲۰۱۷) و پوستر بازی Destiny 2 منتشر شده است اما استودیو Bungie اطلاعات جدیدی را درباره زمان عرضه بازی و یا پوستر روی دیسک و بسته‌بندی آن را منتشر نکرده است. اما شرکت اکتیویژن (Activision) اعلام کرده بود که بازی قرار است در سال ۲۰۱۷ روانه بازار شود.

همچنین استودیو بانجی اعلام کرده است که بازیکنان قادر نخواهند بود سطح شخصیتشان و یا آیتم‌هایی را که در نسخه قبلی به دست آورده‌اند را به نسخه دوم بازی منتقل کنند اما این توانایی وجود خواهد داشت تا بتوانند ظاهر شخصیت خود را به نسخه دوم بازی Destiny منتقل کنند و کاراکترهای خود را شخصی‌سازی کنند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها