ویدیو: تریلر جدید بازی Styx: Shards of Darkness

ویدیو: تریلر جدید بازی Styx: Shards of Darkness

احمد هاتفی ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها

استودیو سیانید، پس از عرضه بازی Styx: Shards of Darkness در تاریخ ۲۴ اسفند، تریلری از صحنه‌های سینمایی و مبارزات این بازی عرضه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Styx: Shards of Darkness دنباله‌ای بر عنوان Styx: Master of Shadows است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود. اصل و اساس بازی Styx: Shards of Darkness بر پایه‌ی مخفی‌کاری و کشتن دشمنان با بی‌صداترین روش‌های ممکن است.

بازی Styx: Shards of Darkness در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ برای پلتفرم‌های PS 4، ایکس‌باکس وان و PC منتشر شد. حال پس از گذشت چند روز از عرضه این بازی، استودیو سازنده بازی یعنی استودیو Cyanide تریلری جدیدی را از صحنه‌های مبارزه‌ای و مخفی‌کاری منتشر کرده است.

شما می‌توانید در ویدیوی گیم‌پلی قدیمی مشاهده کنید که Styx باید راه خود را به صورت مخفی از میان دشمنان باز کند و در این راه از خنجرهای پرتابی، چاقوها و تله‌هایی برای منحرف کردن و کشتن دشمنان خود استفاده می‌کند. Styx همه این مسیر را به صورت مخفی طی می‌کند تا Quartz، منبع قدرت جادویی را به سرقت ببرد.

این تریلر تنها با محوریت صحنه‌های سینمایی و اکشن بازی منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند بازی را هم اکنون از فروشگاه‌های مختلف به قیمت ۳۹٫۹۹ دلار خریداری کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Styx: Shards of Darkness با عنوان Accolades Trailer را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها