ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Elite 4

ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Elite 4

احمد هاتفی ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Elite 4Reviewed by احمد هاتفی on Mar 22Rating:

هفته پیش استودیو ریبلیون اعلام کرد که Sniper Elite 4 سه بسته الحاقی خواهد داشت و حال تریلر زمان عرضه اولین بسته الحاقی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

هفته پیش بود که استودیو ریبلیون (Rebellion Developments) اعلام کرد که بازی Sniper Elite 4 دارای ۳ بسته الحاقی خواهد بود که اولین بسته الحاقی با نام Deathstorm Part 1: Inception در تاریخ یک فروردین ۱۳۹۶ (۲۱ مارس) خواهد شد، حال این استودیو تریلری همزمان با عرضه این بسته الحاقی منتشر کرده است.

برجسته‌ترین قسمت این بسته الحاقی، مرحله آغازی و عملیات در سه بخش جدید کمپین مینی بازی است که دارای داستانی کاملا جدید است که در بخش ۱-۲ نفره روایت می‌شود.

شرحی از عملیات مرحله اول Deathstorm Part 1: Inception:

پس از حوادث قسمت اصلی بازی، داستان به سردترین نقطه‌ی ایتالیا در شمال این کشور می‌رود. جایی که در آن کشتی نظامی نازی‌ها مورد اصابت بمب قرار گرفته و شما باید بازماندگان این ناو را از بین ببرید و این پایگاه نیروی دریایی نازی را منفجر کنید.

این ناوشکن آلمانی با زور در لنگرهاه یکی از شهرهای شمالی کشور ایتالیا آرام گرفته است. اما نیروهای ایتالیایی این ناو را مورد اصابت بمب‌های خود قرار داده است و حال Karl Fairburne باید با هوش و ذکاوت خود بازماندگان این ناو را بکشد و با مهارتی که در تک تیراندازی دارد دشمنان را تار و مار کند. اما معموریت اصلی او این است که یک بسته مرموز بنام Deathstorm در این ناو وجود دارد که باید آن را بیابد.

همانطور که گفته شده عنوان Night Fighter Expansion حاوی سه اسلحه جدید، هشت پوسته مخصوص شب برای اسلحه‌ها و اضافه شدن پوسته‌ی مرد و زن به بازی است که این بسته ۷.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

توضیحات حالت Elimination:

دو تیم شش نفره که جمعا ۱۲ نفر می‌شوند در دو تیم روبروی هم قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا تعدادنفرات حریف را به حداقل برسانند. اگر تیم شما یکی از اعضای حریف را بکشید آن فرد در بیرون قرار خواهد گرفت، اما اگر تیم حریف از اعضای شما را بکشد یکی از اعضای آن‌ها زنده خواهد شد. پس در این بخش همه چیز قطعی نیست، چه ۶ نفر از حریف باقی بماند و چه ۱ نفر.

بازی Sniper Elite 4 در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۶ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی عرضه شده است و اولین بسته الحاقی این بازی با عنوان Deathstorm Part 1: Inception در تاریخ یک اسفند سال ۹۶ منتشر شد.

در ویدیو زیر می‌توانید تریلر زمان عرضه بسته الحاقی Deathstorm Part 1: Inception بازی Sniper Elite 4 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها