۶ بازی کلاسیک شرکت کپ‌کام در حال ساخت

۶ بازی کلاسیک شرکت کپ‌کام در حال ساخت

احمد هاتفی ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ دیدگاه ها
6 بازی کلاسیک شرکت کپ‌کام در حال ساختReviewed by احمد هاتفی on Mar 16Rating:

Capcom در اخباری جدیدی اعلام کرده است کلکسیونی از ۶ بازی کلاسیک دنیای Disney را برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

تمامی ما با دنیای Disney و آن کارتون‌های خاطره انگیز دوران کودکی‌اش آشنا هستیم و بازی‌های این کارتون‌های زیبا را بی‌شک تجربه کرده‌ایم. حال شرکت کپ‌کام طی خبری اعلام کرده است که قصد دارد با انتشار کلکسیونی از بازی‌های کلاسیک دنیای Disney تمامی طرفداران این کارتون‌ها و علاقه‌مندان دیزنی را شگفت‌زده کند.

این ۶ بازی عبارتند از:

  • Chip ‘n Dale Rescue Rangers

 

  • Chip ‘n Dale Rescue Rangers 2

  • Darkwing Duck

  • DuckTales

  • DuckTales ۲

  • TaleSpin

تمامی این بازی شامل ویژگی‌ها و محتوای جدید هستند و همچنین بازی‌باز می‌تواند با زدن یک دکمه در زمان سفر کند و به گذشته برود. همچنین در این بازی‌ها این قابلیت افزوده شده است تا بازی‌باز با کاراکترهای دیگر همراه شود تا بتواند با سرعت بیشتری مراحل را پشت سرهم بگذارند. در ضمن این قابلیت در حملات و مرحله‌های که در زمان گذشته انجام می‌شوند قابل اجرا نخواهد بود.

علاوه بر این بازی‌باز می‌تواند با استفاده از قابلیت Boss Rush به سرعت از مرحله عبور کند و مستقیم به نبرد با رییس آن بخش برود. این قابلیت هم در زمان گذشته این بازی قابل اجرا نیست.

همچنین کمپانی کپ‌کام گفته است:

“علاوه بر این، مفهوم هنر، موسیقی، و دیگر بخش‌های سرگرمی کننده برای بازی Disney Afternoon Collection قرار داده خواهند شد که این مجموعه را بی‌نظیر و خاطره‌انگیزتر خواهد کرد.”

این کلکسیون برای تمامی سیستم‌ها، ۲۰ دلار قیمت گذاری شده است. اما تا کنون اخباری از این مورد به بیرون درز نکرده است که آیا این کلکسیون به صورت فیزیکی روانه بازار خواهد شد یا به صورت دیجیتالی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی Disney Afternoon Collection قرار است در تاریخ April 18 (فروردین ۲۹) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها