ویدیو: تبر خدای جنگ به واقعیت تبدیل می‌شود

ویدیو: تبر خدای جنگ به واقعیت تبدیل می‌شود

احمد هاتفی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ دیدگاه ها

گروه Man at Arms جدیدا ویدیویی از مراحل طراحی و ساخت سلاح جدید کریتوس منتشر کرده است، با گیمر همراه باشید تا این سلاح صرفا جهت سلاخی دشمنان کریتوس را بررسی کنیم.

 

بازی God Of War 4 که قرار است در تابستان سال ۲۰۱۷ میلادی قرار است روانه بازار شود سر و صدای زیادی بپا کرده است و طرفداران این بازی هر روز منتظر انتشار خبری از بازی محبوب خود هستند، حال گروهی بنام Man at Arms که سابقه ساخت سلاح‌های قهرمانان بازی‌های مختلف را در کارنامه خود دارد، به تازگی ویدیویی را منتشر کرده است که در آن تبر جدید شخصیت بازی God OF War 4 را می‌سازند. این گروه قبل این هم سلاح‌های بازی For Honor را طراحی و ساخته‌اند.

یکی از اعضای گروه که آهنگری چیره‌دست است درباره‌ی تبر کریتوس می‌گوید:

“این تبر که شخصیت Kratos در مبارزات خود از آن استفاده خواهد کرد، از روی نمونه‌های تاریخی این تبر الگو برداری نشده و سازندگان بازی God of War، از تبر‌های آتش‌نشان‌ها برای ساخت آن کمک گرفته اند.”

همانطور که در تریلر قبلی بازی دیده شد، کریتوس این خدای خشمگین دیگر شمشیرهای هرج و مرج (Blade Of Chaos) را به همراه ندارد و فقط احتمالی است که با دیدن تنها تریلر پخش شده از بازی گفته شده است و معلوم نیست که آیا این خدای یونانی که حال به دنبال حماسه‌سازی در دنیای اساطیر اسکاندیناوی است سلاح‌های قبلی خود را در اختیار خواهد داشت یا باید منتظر صحنه‌های جدیدی با سلاح‌های متفاوت باشیم. جواب تمامی این سوال‌ها تا زمانی انتشار بازی و یا تریلرهای بعدی بازی خدای جنگ ۴ گنگ و مبهم باقی خواهند ماند.

در ویدیوی زیر می‌توانید روند طراحی و ساخت تبر کریتوس در بازی God Of War 4 را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها