داستانی سینمایی را دربازی Destiny 2 تجربه کنید

داستانی سینمایی را دربازی Destiny 2 تجربه کنید

احمد هاتفی ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ دیدگاه ها

Destiny بازی اکشن شخص اول و نقش آفرینی است که در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ۳ و اکس باکس وان و ۳۶۰ منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

 

استودیو سازنده بازی Destiny 2، علاوه بر اطلاعاتی که اریک هیرشبرگ در کنفرانس خود اعلام کرد، درباره قرار داد و جزئیات بازی اطلاعات بیشتری را در اختیار طرفدارانش قرار داد. اریک هیرشبرگ اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند یک داستانی سینمایی پرهیجانی را تجربه کنند و همچنین استودیو بانجی افزود که در نسخه دوم این بازی از شخصیت‌های خاطره‌انگیز و واقعی استفاده شده است تا بازیکن همان حس و حال قسمت قبلی را داشته باشد و خود را از آن جدا نبیند. مدیر عامل شرکت اکتیویژن، Eric Hirshberg در طی کنفرانس مالی مجموعه‌اش، توضیحاتی درباره ساخت و جزئیات آن داد ولی زمان دقیق انتشار بازی را برملا نکرد.

Hirshberg گفت:

“توسعه دهندگان Destiny 2 به دنبال این هستند که بازی بی جهت طولانی نشود و در حال حل کردن این مشکل هستند تا هم محتوای اصلی بازی حفظ شود و هم مدت زمان بازی تا حد ممکن متعادل باشد.”

همچنین او افزود:

“استودیو Bungie در حال انجام کاری فوق‌العاده در دو جبهه مختلف می‌باشد. اولا بازیکنانی که در Destiny 1 وقت زیادی خرج کرده باشند و مهارت‌های بسیاری را به دست آورده باشند حتما این قسمت را هم دوست خواهند داشت زیرا سعی شده است که از همان عناصر نسخه پیشین در ساخت Destiny 2 استفاده شود ولی با این حال بازیکنان گمان نبرند که بازی تکراری است، به آن‌ها قول می‌دهیم که با تجربه این بازی بسیار هیجان‌زده خواهند شد.”

علاوه بر این کسانی که قبل این بازی را انجام داده‌اند یا حتی افرادی که بازی را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند در این نسخه یک داستان سینمایی بزرگی را رقم بزنند، همان موضوعی که هیرشبرگ می‌گوید بیش از هرچیزی در ساخت Destiny 2 به آن اهمیت می‌دهند. همچنین سعی شده است در طول بازی از شخصیت‌هایی با ویژگی‌هایی استفاده شود که برای هر دو گروه حرفه‌ای و مبتدی قابل فهم باشد.

هیرشبرگ همچنین می‌گوید:

“هیچ چیزی از بازی حذف نشده است و این به آن خاطر است که بازیکنان اصلی و حرفه‌ای احساس نکنند چیزی را از دست داده‌اند. اما این نسخه از بازی بیشتر برای کسانی که تا به حال Destiny را تجربه نکرده‌اند قابل فهم‌تر است. او با ذکر این که تمامی کارکنان Activision در مورد این بازی بسیار هیجان‌زده هستند از سخنان خود نتیجه گیری کرد.”

اما تا به حال نمی‌دانیم که آیا Destiny 2 قسمت نهایی این بازی خواهد بود یا نه.  با تمامی این اوصاف باید منتظر ماند و دید که آیا سازندگان بازی می‌توانند به تمامی قول‌هایی که در خصوص بازی جدید داده‌اند عمل کنند و بازیکنان وفادار خود را راضی کنند یا توانایی جذب بازیکنان تازه کار را دارند؟

 

 

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات