معرفی و بررسی بازی موبایل Quiz of Kings

معرفی و بررسی بازی موبایل Quiz of Kings

احمد هاتفی ۲۱ دی ۱۳۹۵ دیدگاه ها

بازی آنلاین Quiz of Kings ساخته شرکت «PalangCo»، بهترین بازی ایرانی تلفن همراه در سال ۹۴ می‌باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی به این گونه است که دو نفر رو در روی هم قرار می‌گیرند و به تعدادی سوال پاسخ می‌دهند و هرکس تعداد بیشتری چراغ سبز جمع‌آوری کند پیروز نبرد خواهد شد. با شکست دادن حریفان خود، سکه به دست آورید و سطح خود را بالا ببرید.

شما می‌توانید با ۵ نفر به صورت همزمان بازی کنید و اگر بخواهید با تعداد افراد بیشتری بازی کنید باید از سکه‌های خود خرج کنید. هر نبرد شامل ۶ مرحله است که شما می‌توانید موضوع ۳ مرحله را از میان موضوعاتی که توسط خود بازی داده می‌شوند، انتخاب کنید.

در هر مرحله از شما و حریفتان سه سوال مربوط به موضوع مرحله پرسیده می‌شود و باید از بین ۴ گزینه داده شده گزینه درست را انتخاب کنید.

بعد هر سوال یک پنجره باز می‌شود، با این عنوان که به سوال‌ پرسیده شده رای بدهید، اگر سوال مورد نظر برای شما جالب و چالش برانگیز بود می‌توانید گزینه «باحال بود» یا اگر سوال مورد نظر سطح پایینی داشت و مورد توجه شما قرار نگرفت می‌توانید گزینه «حال نکردم» و اگر نظر خاصی نداشته باشید گزینه «ادامه بده» را انتخاب کنید. شاید بپرسید این رای گیری برای چیست؟!.

بازی راه‌های مختلفی برای شما قرار داده است تا سکه بدست آورید، پس سوال خود را طرح کنید و به سازندگان بازی بفرستید. اگر کاربران سوال شما را بپسندند، نام شما در لیست برترین طراحان سوال قرار خواهد گرفت.

به بخش آمار بروید و اطلاعات خود و افراد برتر را از آنجا دنبال کنید. گزینه‌های بخش آمار عبارتند از:

  • رتبه‌های برتر
  • با تجربه ترین‌ها
  • لیگ ستاره
  • لیگ هفتگی
  • برترین طراحان سوال


از نکات مثبت بازی می‌توان به کاربری ساده و سریع اشاره کرد که هیچ جای مبهمی برای بازیکن نیست و بازی بطور روان انجام می‌شود و همچنین موضوعات مختلفی قرار داده شده است.

این موضوعات عبارتند از: اطلاعات عمومی، ورزش، فوتبال، مذهبی، تاریخی، فرهنگ و ادب و… که همین گستردگی موضوعی باعث شده بازی کسل کننده نباشد و سوالات برای بازیکن همیشه تازگی داشته باشند.

 

سکه‌های خود را هدر ندهید و از آن‌ها در نبرد با دوستانتان استفاده کنید، مثلا سوالات را تغییر دهید یا دو گزینه را حذف کنید تا به سوال بعدی بروید بدون این‌ که چراغ قرمز دریافت کنید.

همچنین از سکه‌های خود می‌توانید برای ساختن آواتار خود استفاده کنید و  آدمک خود را به آن صورتی که دوست دارید طراحی کنید. اگر به دنبال افزایش اطلاعات عمومی و رقابت ساده و سالم با دوستان و آشنایان خود هستید، این بازی بهترین راه می‌باشد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها