دانش‌آموزان کره‌ای Overwatch را به واقعیت مجازی آوردند

دانش‌آموزان کره‌ای Overwatch را به واقعیت مجازی آوردند

پویا سیف دوست ۱۹ دی ۱۳۹۵ دیدگاه ها

چند دانش آموز کره‌ای توانستند تا لوازم چند قطعه‌ای را برای تجربه بازی OverWatch در واقعیت مجازی را درست کنند. با گیمر همراه این خبر نو باشید.

 

حتی بدون استفاده از کنترلر می‌توانید تنها با کمی کج شدن در میدان جنگ بازی به حرکت درآیید. این عمل بخوبی همراه با یک اسلحه مصنوعی خواهد بود و حتی می‌توانید عمل مشت زدن را در حین بازی انجام دهید.

جزئیات این اختراع فعلا زیاد معلوم نیست اما باتوجه به گفته‌های سایت Akshon ESports اجزا این گجت از هدست واقعیت مجازی سامسونگ (Samsung Gear VR)، یک گوشی هوشمند، سنسور IMB، یک چیپ Arduino، یک کلید بلبرینگ، کامپیوتر، دستگاه شناساگر حرکت و نیز یک کپی از بازی OverWatch تشکیل یافته است. باید این را بگوییم مونتاژ خاصی هم باید انجام شود. در این محصول ساخته شده یک محل نیز برای قرار گرفتن بازیکن تعبیه شده است که شبیه گجت ساخته شده توسط کمپانی دیگر بانام Virtuix Omni است. محصولی که هم‌اکنون درحال توضیح آن هستیم چندان دقیق نیست ولی بخوبی کار می‌کند.

دانلود با کیفیت SD 360P | دانلود با کیفیت HD 720P

باید بگوییم که تاخیر ورودی در این اختراع وجود دارد ولی کسی که برای نجربه آن آماده می‌شود بسیار شگفت‌زده خواهد شد مخصوصا زمانی که تفنگ در دستش باشد! باتوجه به اینکه ذکر کردیم محصولی شبیه این توسط کمپانی دیگر قبلا ساخته شده است، اختراع کره‌ای‌ها زیاد برای خرید خانگی مناسب نیست اما این بدین معنی نیست که کره‌ها اشتباه کرده‌اند. شاید این محصول نگاهی به آینده نزدیک در صنعت بازی باشد.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها