معرفی و بررسی بازی موبایل موتوری ۲

معرفی و بررسی بازی موبایل موتوری ۲

احمد هاتفی ۱۶ دی ۱۳۹۵ دیدگاه ها

بازی موتوری ۲ ساخت شرکت «گلیم گیمز» می‌باشد که این شرکت در بازی‌هایی همچون «هی تاکسی» و «موتوری ۱» توانسته موفقیت خود را نشان دهد. با گیمر همراه باشید.

 

 شما باید در این بازی با پشت سر گزاشتن موانع و اتومبیل‌هایی که در سر راه شما قرار دارند، امتیاز جمع‌آوری کنید و متراژی را که در بالای صفحه بازی قرار دارد به حداکثر برسانید.

از تغییرات اساسی نسخه جدید می‌توان به تغییر محیط‌های بازی اشاره کرد که به زمان فعلی سفر کرده و کمی بروزتر شده است ولی در نسخه قبلی بازی تنها یک محیط وجود داشت که یادآور تهران قدیم بود. محیط بازی دارای ۴ بخش متفاوت است که یکی از تغییرات نسخه دوم این بازی بوده است.

موتوری 2,موتوری

 

از دیگر تغییرات این نسخه می‌توان به خرید اقساطی وسایل اشاره کرد. شما می‌توانید موتور و یا دیگر وسایل مورد نیاز در بازی را به صورت قسطی بخرید اما دقت داشته باشید که اگر در مدت زمانی که برای پرداخت قسط داده شده نتوانید آن را پرداخت کنید، باید آن وسیله‌ای را که گرو گذاشته‌اید، با پرداخت پول پس بگیرید.

بنابراین هنگامی قسط دارید بیشتر مراقب موتور خود باشید و با احتیاط بیشتری موتورسواری کنید.

موتوری 2,موتوری

همانطور که اشاره کردیم بازی در بخش‌هایی تغییراتی پیدا کرده است که این تغییرات بدون ایراد هم نیست. بازی از آنجایی شروع می‌شود که شما باید با موتور خود به دنبال مادر شخصیت بازی که در رامسر است بروید. در طی مسیر سعی کنید موانع و اتومبیل‌ها را بصورت «مویی» رد کنید تا بتوانید سکه‌های بیشتری جمع کنید.

گفتگوی بین کاراکترهای بازی با این‌که ابتدا خوشایند است اما رفته رفته در طی مراحل، خسته کننده و تکراری می‌شوند که این نکته در بازی بسیار به چشم می‌آید.

موتوری 2,موتوری

در یک جمله اگر بخواهیم بگوییم، بازی موتوری ۲ ابتدا سرگرم کننده و جذاب می‌باشد ولی به مرور با تکراری شدن مأموریت‌ها و مکالمه کاراکترها، جذابیت خود را از دست می‌دهد. اما این بدین معنی نیست که از تجربه بازی منع شوید چراکه بازی زیبایی‌های خاص خود را دارد.

این بازی با گرافیک قابل قبول و گیم پلی خوب پیشرفت های زیادی را نمایان می کند.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها