EA انتشار Star Wars Battlefront 2 را در ۲۰۱۷ تایید کرد

EA انتشار Star Wars Battlefront 2 را در ۲۰۱۷ تایید کرد

رحیم عباس زاده ۱۴ آبان ۱۳۹۵ دیدگاه ها

شرکت EA روزهای گذشته را اکثرا صرف حرف زدن در مورد Titanfall 2 کرده است ولی اشاره‌ای هم به بازی محبوب دیگر خود یعنی Star Wars Battlefront 2 داشت. با گیمر همراه باشید.

مدیر عامل اجرایی شرکت یعنی Blake Jorgensen اعلام کرده است که این بازی در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد شد.

EA هم قبلا گفته بود که Star Wars Battlefront 2، یا هر اسم دیگری که بگیرد، در سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد شد ولی Jorgensen کمی دقیق‌تر اطلاع رسانی کرد و گفت: “Battlefront بعدی، یک سال بعد عرضه خواهد شد.”  و اضافه کرد که “EA در به سختی تلاش می‌کند که یک بازی عمیق و درگیرکننده عرضه کند.”

این یک تاریخ عرضه دقیق و قطعی نیست، حتی یک اعلام کامل هم نیست ولی فعلا در این حد اطلاعات عرضه شده است. Star Wars قبلی در نوامبر ۲۰۱۵ عرضه شده بود، این زمانی است که معمولا اکثر بازی‌ها اعلام می‌شوند. هم اکنون هم شاهد عرضه بازی‌هایی مثل Battlefield 1، Titanfall 2، Call of Duty: Infinite Warfare  و Dishonored 2 هستیم که همگی در بازی زمانی فشرده ۳ هفته‌ای عرضه خواهند شد. البته این که بازی‌ها با سرعت خوبی در حال انجام کارهای خود هستندچیز خوبی است، Jorgensen هم اعلام کرد که بازی Star Wars دیگر که Amy Henning  و Jade Raymond در حال کار روی آن هستند، همچنان در دست ساخت است. این بازی هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است ولی انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود.

Jorgensen اعلام کرد: “ما در مورد عنوان اکشنی حرف زده‌ایم که هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است ولی خیلی هیجان‌زده‌ایم و به احتمال زیاد بازی در سال ۲۰۱۸ عرضه شود. من نمی‌خواهم در مورد سال ۲۰۱۸ حرف بزنم تا گیج نشویم ولی ما مطمئن هستیم که قادر خواهیم بود امسال به صورت قوی ظاهر شویم.”

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها